Nevíte heslo k Wi-Fi? Mohou vám pomoci mobilní aplikace

Nevíte heslo ke svému Wi-Fi routeru a potřebujete si pohrát s jeho nastavením? Drtivá většina lidí si hesla k Wi-Fi routerům nemění a proto používají defaultní hesla od výrobce. Pokud si však heslo ke svému routeru nepamatujete a štítek s heslem se na routeru nenachází, tak vám mohou pomoci aplikace. V tomto článku se také podíváme na zajímavé aplikace, která vám mohou v různých situacích pomoci.

unnamedQ5YILHPG

Wi-Fi Passwords Recovery – Když zapomene hesla k již připojeným Wi-Fi

Jak už název napovídá, tak tato aplikace umí zobrazit hesla k již připojeným Wi-Fi sítím. Aplikace velmi dobře poslouží v situaci, když zapomenete své heslo k domácí Wi-Fi a návštěva se chce připojit. Jednoduše spustíte tuto aplikaci a všeho heslo se během okamžiku zobrazí. Aplikaci spustíte a okamžitě se zobrazí všechna uložená hesla Wi-Fi sítí ke kterým již jste přihlášeni a mobil si je pamatuje. Aplikace skutečně funguje, ale je nutné mít rootnutý systém Android. Pokud na svém mobilu nemáte root, tak aplikace nebude fungovat.

Aplikaci naleznete v Obchodu Play

WiFi Password Recovery
WiFi Password Recovery

WiFi Map – Hledejte hesla v okolí

Jedná se o jednoduchou aplikaci, která vám může pomoci připojit se k Wi-Fi sítím ve vašem okolí. Aplikace funguje tak, že lidé přidávají sítě i s hesly do mapy. Vy také můžete do mapy přidávat sítě, které znáte a máte přístup. Celé používání je tedy jednoduché a i ve svém okolí jsem našel spoustu funkčních hesel. Aplikaci můžete využívat také v zahraničí.

Aplikaci naleznete v Obchodu Play, nebo klikněte na odkaz – ZDE

WiFi Map - Hledejte hesla v okolí
WiFi Map – Hledejte hesla v okolí

Defaultní hesla k Wi-Fi routerům

Pokud potřebujete něco na svém Wi-Fi routerům nastavit a nevíte heslo do administrace, tak ve většině případech mají uživatele nastavena defaultní hesla od výrobce. Pokud se heslo dané výrobcem na vašem Wi-Fi routeru nenachází, tak si jej snadno můžete najít díky aplikacím. Těchto aplikací je v Obchodu Play více a níže naleznete tři, které jsem zkoušel. V aplikacích stačí  jen najít  svůj router a hned uvidíte potřebná hesla.

wifi_default_password_infoek.cz

 

Odkazy ke stažení v Obchodu Play

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

  1. od Androidu 6.0 se heslo koduje …čili wifi password recovery Bam ukaze heslo,ale zakodovane v Androidu 6 a vyssi.Lze to dekodovat??Dik Ruda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*