Snapchat – Jak pořídit screenshot obrazovky, aniž by o tom uživatel věděl?

Proč je Snapchat tak populární? Je to velmi jednoduché. Uživatelé si myslí, že se zprávy zobrazí jen na pár vteřin a pak je již nikdo neuvidí. Pochopitelně drtivá většina mobilů dnes již umí pořídit snímek obrazovky. Pokud ale vytvoříte screenshot v soukromích zprávách na Snapchatu, tak druhý uživatel o tom bude vědět díky upozornění.

Snapchat logo

Nejdříve bych vás ale chtěl upozornit, že tento článek neslouží jako návod k vytvoření snímků obrazovky bez souhlasu druhé strany! Článek slouží pouze jako upozornění, že vaše fotky a konverzace je na Snapchatu možné pořizovat bez vašeho vědomí. Jak s touto informací naložíte je jen vaše věc.

Pokud tedy z nějakého důvodu potřebujete screenshot pořídit, aniž by o tom druhý uživatel věděl, tak to stále možné je. Před otevřením aplikace stačí spustit aplikaci, která zaznamenává dění displeje jako video. Snadno si tedy uděláte video, které potřebujete. Z videa si v přehrávači jednoduše vytvoříte screenshot a je to. 😉 Celý návod naleznete níže.

Můj Snapchat
Můj Snapchat

Jak tedy na to?

  • V Obchodu Play si stáhněte aplikaci AZ Screen Recorder – Odkaz ke stažení aplikace ZDE
  • Po instalaci aplikaci spusťte a nastavte si co potřebujete.
  • Můžete dění na obrazovce zaznamenávat.
  • V přehrávači můžete udělat screenshot (např. v přehrávači VLC Media Player v uzamčeném režimu) – Odkaz ke stažení aplikace ZDE

>>Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*