Musixmatch je přehrávač hudby s identifikací a překladem (Android, iOS)

Musixmatch je velice zajímavá služba, která není vůbec nová, ale příliš se o ní nemluví. Jedná se o obsáhlou databázi textů písní. Na stránkách služby najdete texty těch nejnovějších hitů a vyhledávat můžete text dle jejich názvů. Pro mobily s Androidem (Obchod Play) a iPhony (App Store) existuje velice vydařená aplikace, kde funguje dokonce i překlad textů.

 

Musixmatch jako aplikace má velmi příjemné prostředí a je v češtině. Může sloužit i jako běžný přehrávač hudby, kdy přehrajete skladby uložené v interním úložiště či SD kartě. Není to však obyčejný přehrávač, kterých jsou plné Story, ale během přehrávání zobrazí originální text v angličtině či jiném jazyce, a dokonce i překlad o který se stará komunita. Pokud umíte jazyky, tak do služby můžete přispívat.

Výborná je také aplikace identifikace pro rozpoznávání právě hrané skladby. Je to tedy jakási alternativa Shazamu, ale i během poslechu hudby zobrazuje překlady v reálném čase. Můžete si tak překládat právě hrající skladbu na pozadí. Na mých screenshorech níže můžete vidět, že jsem spustil identifikaci skladby s překladem z YouTube v prohlížeči Bromite.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*