Mickey Mouse téma z limitované edice pro všechny Xiaomi

Víte o tom, že existují limitované edice mobilních telefonů? Kdysi je měla legendární Nokia a dnes je má více výrobců, ale asi nejznámější jsou limitky od výrobce Xiaomi. Je vážně velká škoda, že na náš malý trh se žádná z limitovaných edicí mobilů Xiaomi nedostala, ale vyzkoušet si můžete alespoň Mickey Mouse téma na svém mobilu.

Xiaomi v domovské Číně, ale možná i dalších trzích prodává mobil Xiaomi Civi 3 v limitované Mickey Mouse edici. Ta má nejen odlišný design, ochranné kryty a další příslušenství, ale i upravený systém Android/MIUI. Pokud takový vzhled chcete, můžete si ho níže stáhnout i do svého mobilu značky Xiaomi, Redmi nebo POCO. Instalace je jednoduchá, není k tomu vyžadován root systému a systém nebude bude v češtině.

Jak téma do mobilu nainstalovat?

Téma jsem testoval na mobilu Redmi Note 13 Pro (LTE verze). Fungovalo naprosto bez problémů a některé ikony vypadají celkem dobře.

  • Do mobilu si musíte stáhnout aplikaci, která umí instalovat témata ve formátu MTZ. K tomu jsem použil bezplatnou aplikaci MTZ Tester z Obchodu Play
  • Stáhněte si Mickey Mouse téma z tohoto odkazu do úložiště svého mobilu
  • Spusťte aplikaci MTZ Tester, projděte úvodními obrazovkami a případně povolte vyžadovaná oprávnění
  • Z úložiště vyberte stažený MTZ soubor témata a nainstalujte ho
  • Během chvilky bude téma aplikováno do vašeho prostředí MIUI/HyperOS
  • Chcete zpět své staré téma? Pak přejděte do aplikace Témata a vyberte si jiné

Zdroj: news.now.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*