Mark Levinson No. 5909 jsou náhlavní sluchátka s ANC pro náročné

Na AQ Show 2022 jsem se podíval také na sluchátka Mark Levinson No. 5909. Jedná se o náhlavní sluchátka pro náročné, co vyžadují opravdu kvalitní zvuk a skutečně účinné aktivní potlačení okolního hluku (ANC). Sluchátka můžete používat drátově skrze USB-C i bezdrátově skrze Bluetooth 5.1.

Mark Levinson No. 5909 nenabízí i hezká barevná podání – rudá (Radiant Red), černé (Pearl Black) a šedé (Ice Pewter). Příjemný je most i náušníky sluchátek. Zvuk však nějak detailně hodnotit nemohu, protože jsem sluchátka měl na hlavě jen krátce, ale s jeho kvalitou i ANC jsem byl spokojený.

Zdroje: AQ

Moc se mi líbilo také pouzdro pro uložení a bezpečné přenášení sluchátek. Nejsem si jist, zda se jedná o pravou kůži, ale působí tak. Je opravdu kvalitní a najdete v něm také 1,25metrový nabíjecí USB-C kabel, 4metrový kabel USB-C na 3,5 mm jack, USB-C na USB-A adaptér, 3,5 mm jack na 6,3 mm audio adaptér a adaptér do letadla. Vše potřebné tedy máte k dispozici a kabely jsou navíc kvalitní.

Zástupce společnosti se chlubil také mobilní aplikace, kde si můžete ANC a vlastně vše potřebné nastavit. Aplikace je dostupná zdarma pro mobily se systém Android a iOS. Podporovány jsou také všechny kodeky: LDAC, AAC, Qualcomm aptX. Nabíjení sluchátek probíhá skrze oboustranný konektor USB-C a výrobce tvrdí, že 15minutovým nabíjením získáte až 6 hodin poslechu hudby. Výdrž na jedno nabití je pak údajně až 34hodinová a 30hodinová se zapnutou funkcí ANC.

 

Dostupnost a cena sluchátek:

Sluchátka Mark Levinson No. 5909 je možné si již na našem trhu zakoupit ve všech barevných provedeních. Dostupná jsou přímo na stránkách AQ a cena je stanovena na 24 990 Kč s DPH a poštovným zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*