Kingdom: The Blood – prosekejte se zombie na PC a mobilu

Pokud sledujete novinky ze světa her, určitě můžete ocenit, že vyšla nová hra Kingdom: The Blood. Jedná se o akční RPG založené na motivech minisérie Kingdom od Netflixu. Žádnou běžnou akční hru s arzenálem střelných zbraní však nečekejte. Do ruky vezmete meč a budete se muset prosekat často silnými nepřáteli.

Kingdom: The Blood je velice zajímavý titul. Je zasazen do prostředí Jižní Koreji a v okolí tedy budete moci vidět tradiční korejské budovy. Vaše postava i nepřátelé jsou pak oblečeni do tradičního korejského oblečení. Do ruky dostanete meč a budete se muset probojovávat přes velice dobře zpracované zombie, silné bosse a chybět nebudou ani lidští protivníci. Upravovat můžete vzhled a časem i sílu své postavy.

Jedná se o korejskou hru, ale nechybí ji angličtina. Jazyk si vybíráte hned po prvotním startu hry. Budete si také muset vybrat server. Kvůli odezvě doporučuji určitě vybrat evropský server, a to je v současné době jen Dongnae.

Kde hru mohu stáhnout?

Hra je dostupná nejen pro počítače s Windows, ale také pro mobily a tablety. Ve všech případech je dostupná zdarma a stačí si ji jen stáhnout. V případě mobilů se jedná o náročnou hru s pěknými detaily. Pokud máte výkonný mobil, doporučuji přejít do nastavení hry, vybrat nejvyšší grafické nastavení a 60 FPS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*