Jak stáhnout Fortnite do většiny mobilů?

Fortnite je na mobily dostupný už nějakou tu dobu. Jedná se o velice úspěšný titul, který si však nemůže zahrát každý. Jedná se totiž o nejnáročnější mobilní hru na trhu. Epic Games donedávna nepodporovalo většinu mobilních procesorů, takže hru nebylo možné ani stáhnout.

To se však teď mění, tedy pokud zapomenete na Obchod Play. Většině mobilů se hra v Obchodě Play ani neukáže, protože se nejedná o podporované zařízení. Pokud však navštívíte oficiální stránky Epic Games, tak si můžete stáhnout verzi, která na vašem mobilů může fungovat. Dávejte si však pozor na falešné stránky! Níže si můžete naskenovat QR kód pro stažení z oficiálního webu.

Je však dobré zdůraznit, že pokud máte opravdu levný mobil pod 7000 Kč, tak se hrou raději nepočítejte. Podle stránek výrobce totiž musí mobil mít minimálně 4 GB RAM a starší grafický čip Adreno 530. Na tom však hraní nedoporučuji, protože se na něm hra seká.

Pokud hledáte mobil na hraní Fortnitu, tak si můžete přečíst jeden z mých článků níže. Rozepisuji v nich mobily, na kterých jsem hru často hrával.

Jak hru do mobilu stáhnout mimo Obchod Play?

  • Na mobilu přejděte na oficiální stránky Fortnite.com/android a stáhněte si Epic Games Store
    Naskenujte QR pro stažení

     

  • Spusťte aplikaci Epic Games a v nabídce klepněte na Fortnite
  • Klepněte na žluté tlačítko “Install” a vyčkejte, než se hra stáhne a povolte její instalaci
  • Nyní klepněte na žluté tlačítko “Launch” a povolte oprávnění přístupu k mikrofonu a kontaktům
  • Teď máte dvě možnosti, a to přihlásit se ke svému stávajícímu účtu či vytvořením nového na tlačítko “No, create new account”
  • Už jen stačí hru žlutým tlačítkem stáhnout a nainstalovat. Během těchto procesů můžete být upozorňováni, že mobil není kompatibilní. Tyto výzvy ignorujte a pokračujte.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*