Jak se Zálohuj.si rychle sdílet video soubory?

Zálohuj.si umožňuje nejen zálohu vašich důležitých soukromých souborů, ale také sdílení těch veřejných. Služba má stále vyhledávač, který umí najít různé soubory od ostatních uživatelů a může se tedy jednat o vhodnou alternativu ke službě Ulož.to. Sdílet ale klidně můžete velké soubory svým přátelům, a to pouhým odkazem.

Co když chci rychle sdílet video svým přátelům? Pak existuje mnoho cloudových služeb, které to umožní. Zálohuj.si ale můžete používat zcela bez registrace, nahrát můžete opravdu velké soubory s limitem 100 GB, služba obsahuje minimum trackerů a dokonce umí vložit přehrávač s vašim videem i na webové stránky. To tehdejší Ulož.to nikdy neumělo. Používat ji můžete i s VPN službami nebo TORem pro anonymizaci IP adresy.

Jak mám přátelům video sdílet? Stačí navštívit webovou stránku Zalohuj.si, nahrát video klidně zcela bez registrace a poslat přátelům odkaz. Některá videa je možné přímo v odkaze nejen stáhnout, ale na webu i přehrát (to je možné často až za několik minut). Hned po nahrání můžete na název videa kliknout a zobrazí se přehrávač s videem. Pod ním je tzv. „embed“ kód pro vložení na webové stránky. V tomto kódu je také odkaz a po jeho zkopírování může někdo z přátel sledovat jen video bez prvků kolem.

Chcete, aby video bylo dostupné všem uživatelům Zálohuj.si? Pak je vyžadována registrace a odsouhlasení smluvních podmínek služby. U nahraného videa klikněte na odkaz „Soukromá zásilka“ a vyberte „Veřejná zásilka“. Dané video či jiný soubor bude po nějaké době dostupný ve veřejném vyhledávači.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*