ASUS ZenFone 7 Pro – Jak fotí mobil s otočnými fotoaparáty?

ASUS ZenFone 7 Pro ve svém otočném modulu fotoaparátů nabízí hlavní senzor SONY IMX686 s rozlišením 64 Mpx, světelností f/1.8 a optickou stabilizací obrazu. Druhý snímač SONY IMX363 je ultraširokoúhlý a nabízí 12 Mpx rozlišení se světelností f/2.2 a umí fotit makro snímky na vzdálenost 4 cm. Poslední snímač je teleobjektiv s rozlišením 8 Mpx, světelností f/2.4, 3x optickým zoomem a optickou stabilizací obrazu.

ZenFone 7 fotí vážně skvěle a za dobrých světelných podmínek umí pořídit krásné snímky s hodně detaily a hezkými barvami, i když ty barvy z hlavního fotoaparátu si občas nereálně přikrášluje, což nemusí být vždy na škodu. Velice schopný je také teleobjektiv s 3x optickým zoomem, který dle mého názoru dělá nadprůměrné snímky. Schopný je také noční režim a pochválit pak musím focení panoramat, které je díky otočnému modulu fotoaparátu na úplné jiné úrovni nežli při focení běžným mobilem. Otočný modul fotoaparátů je vlastně velkou výhodou tohoto mobilu, protože jím můžete pomalu otáčet do úhlu, který potřebujete a pořídíte tak zajímavé snímky, které jiným mobilem zkrátka nepořídíte.

Níže najdete snímky pořízené mobilem ASUS ZenFone 7 Pro. Pod každým snímkem najdete popisek, jakým fotoaparátem byl pořízen.

Hlavní fotoaparát
Ultraširokoúhlá čočka
3x optický zoom
Hlavní fotoaparát
Hlavní fotoaparát
Ultrašorokoúhlá čočka
Hlavní fotoaparát
Ultraširokoúhlá čočka
Hlavní fotoaparát
Ultraširokoúhlá čočka
3x optický zoom
Panorama
Noční režim
Ultraširokoúhlá čočka, Noční režim

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*