Instander v10 – vychází nová verze Instagramu bez reklam

Také vám tak hrozně vadí reklamy ve feedu Instagramu či ve funkci Stories? Reklam je na instagramu stále více, což kazí zážitek z prohlížení povedených fotek a videí. Pokud máte mobil či tablet se systémem Android, tak si můžete klidně užít Instagram bez reklam.

Insander od vývojářů The Dise je klon aplikace Instagram, o kterém jsem již psal v mém starším článku. Klon se na první pohled od originální verze nijak neliší. Umožňuje však kvalitnější nahrávání fotek a videí do stories, můžete stahovat veškeré fotky i videa a odstraňuje všechny reklamy. Dnes vyšla nová, již desátá verze aplikace.

Co nová verze přináší? Opravení chyb ve funkci Reels, nyní je plně funkční Ghost Mode – skryje označení přečtení zpráv, sledování live streamu či označení že píšete a další zajímavé funkce.

 

 

Jak aplikaci stáhnout?

Jelikož se jedná o neoficiální aplikaci Instagramu, tak nesmí být umístěna v Obchodě Play. Porušuje tedy podmínky obchodu. Je tedy třeba si ji stáhnout v podobě APK souboru a následně nainstalovat. V mobilu můžete mít také oficiální aplikaci i Instander, když si na stránkách stáhnete verzi s označení „Clone“.

Odkaz ke stažení aplikace Instander

Sledovat stránku @infoek_cz na Instagramu

Jak aplikaci Instander stáhnout

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*