Huawei představil ohebný mobil Huawei P50 Pocket

Huawei konečně představil svou očekávanou novinku, kterou je další ohebný mobil Huawei P50 Pocket. Ten by měl konkurovat mobilům Samsung Z Flip 3. Jedná se tedy o ohebné „véčko“, které je však i velice dobře vybavené, i když některé funkce mu dle očekávání bohužel chybí…

Zatím není známé, jestli se novinka dostane také na náš trh. Je ale dost pravděpodobné, že se u nás vůbec neukáže, jako klasický Huawei P50 Pro. Mobilu kvůli sankcím stejně jako klasické „P50tce“ budou chybět všechny Google služby. Mobil také neumí sítě 5G, což je vzhledem k ceně ostuda.

Mobil je to však vážně zajímavý, protože nabízí hlavní OLED displej o velikosti 6,9palce se 120 Hz obnovovací frekvencí. Mobil však nabízí také druhý barevný OLED displej z vnější strany.

Nebyl by to Huawei, kdyby mobil neměl rychlé nabíjení. V případě tohoto modelu je přítomné 40W rychlé nabíjení, které nabíjí akumulátor s kapacitou 4000 mAh. O výkon se pak stará osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 888 4G a až 12 GB RAM s 512 GB interním úložištěm.

A jaká bude cenovka? No, ta je opravdu vysoká, jak by každý u ohebného mobilu také očekával. V přepočtu bez DPH se pak cena pohybuje kolem 31 500 Kč za variantu s 8/256 GB. Za vyšší verzi 12/512 GB pak zaplatíte kolem 38 600 Kč bez DPH.

Zdroje: theverge, YouTube

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*