Na test dorazil nový Huawei MateBook 14s! Jak je na tom s výkonem?

Výrobce Huawei se chlubí tím, že se mu v prodejích notebooků řady MateBook daří, a to dokonce i na našem trhu. Všechny MateBooky také dostanou aktualizaci na nový operační systém Windows 11, což výrobci rozhodně mohu jen pochválit. Huawei nelení a již brzy na náš trh uvede nový notebook Huawei MateBook 14s. Ten mi právě dorazil na test.

Huawei MateBook 14s zaujme především svým výborným konstrukčním zpracováním. Celý notebook je z hliníku a působí opravdu luxusním dojmem. Příjemné jsou také jeho rozměry a nízká 1,43 kg váha. Během testování jej také denně přenáším v menším batohu.

Krásný je také 14,2palcový IPS displej s minimalizací rámečků, poměrem stran 3:2 a 2K rozlišením. Skvělé na něm také je to, že je dotykový a zapnout si v nastavení Windows můžete i 90 Hz obnovovací frekvenci.

Mnou testovaná konfigurace také zaujme výkonem procesoru Intel Core i5-11300H a 16 GB RAM. Výrobce použil také integrovanou grafickou kartu Intel Iris Xe a k dispozici je 512 GB SSD. A jak je na tom notebook výkonově v realitě? Zvládne i náročnější hry! Během mého testování hraju na maximální grafické nastavení Wolfenstein The New Order, GTA V, Battlefield 1 i Fortnite.

Více se dozvíte v chystané recenzi.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*