HTC VIVERSE uzavírá partnerství se společností e& a společně prezentují e& universe na veletrhu GITEX Global 2022 v Dubaji

Společnost HTC VIVE dnes oznámila partnerství s e& (dříve Etisalat Group), které vzniklo pro vzájemnou podporu při rozvoji metaverza skrze platformu e& universe využívající technologie VIVERSE. Tento klíčový okamžik v historii nastupující technologie dal progresivním uživatelům možnost okusit, jaké to je vychutnat si úchvatné zážitky z jakéhokoli místa na světě.

Zdroje: HTC

Ceremonie, na které došlo k podpisu dlouhodobého partnerství v oblasti vývoje metaverza, se odehrála v průběhu veletrhu GITEX Global 2022 za účasti předních představitelů společností HTC a e&. Zúčastnil se generální ředitel VIVERSE Joseph Lin, generální ředitel společnosti etisalat by e& Masood M Sharif Mahmood i ředitel pro spotřebitele Khaled ElHouly a mnoho dalších.

Společnost e& má ambiciózní plán, jak podpořit uživatele a společenské skupiny tak, aby jim umožnilo těžit z moderních ideí a vývoje nových technologických řešení. Metaverzum e& universe uživatelům poskytne širokou škálu inovativních zážitků zahrnující zábavu, vzdělávání, produktivitu i rekreaci a mnoho dalších oblastí.

Na veletrhu GITEX 2022 e& universe debutuje hned dvěma ukázkami. První z nich umožní návštěvníkům akce i těm, kteří se připojí z domova, virtuální návštěvu digitální výstavy. Pro přístup k metaverzu bude možné využít přihlášení z nejrůznějších zařízení včetně VR, PC, chytrých telefonů a běžného internetového prohlížeče. V e& universe budou k vidění 3D modely místa konání, s nimiž bude možné interagovat prostřednictvím obrazovek i VR headsetů.

Tou druhou bude ukázka snadného přizpůsobení osobních VR prostorů rámci metaverza e& universe, kde si uživatelé budou moci vystavit vlastní umělecká díla, scházet se s přáteli. Vyzkouší si také, jak lze do jejich virtuálního obývacího pokoje přizvat přátele na společné sledování filmů, sportovních přenosů, či účast na dalších společenských akcích. Díky technologii VIVERSE lze totiž snadno tvořit pohlcující zážitky s působivou grafikou a vysokou mírou soukromí i bezpečnosti, dostupné pro širokou škálu zařízení.

Ředitel pro spotřebitele společnosti etisalat by e& Khaled ElKouly řekl: „VIVERSE se pyšní skvělými výsledky – nedávné spuštění e& universe na veletrhu GITEX Global 2022 představuje obrovský krok směrem k zářivé digitální budoucnosti, kterou chystáme pro jednotlivce, komunity i celý svět. Společnost e& tak představuje nejen technologické inovace, ale také vůli nabídnout neuvěřitelné pohlcující a inovativní zážitky prostřednictvím e& universe, prvního podniku svého druhu v regionu,“

“S metaverzem se otevírají bezbřehé možnosti kontaktu se zákazníky, a právě spolupráce s HTC nám umožnila, takový ekosystém vyvinout. Budeme dělat vše proto, abychom technologii nadále rozvíjeli jako leader, který odhalí příležitosti pro tvorbu dalších podobných světů a nabídne zákazníkům okouzlující pohlcující VR zážitky.“

Generální ředitel VIVERSE Joseph Lin doplnil: „Naše spolupráce s e& je nesmírně vzrušující a přináší klientům nové světy nabité pohlcujícími zážitky. Naším cílem je spolupráci s e& rozvíjet a nabídnout lidem podporu pro jejich představivost, přístup k dalším světům a také možnost se ve VR učit, relaxovat a v neposlední řadě vykonávat vlastní práci poutavějším způsobem. Jsme teprve na začátku, a i tak se nemůžeme dočkat, až lidem ukážeme další zážitky, které je v e& universe čekají.“

Vykročit do e& universe mohou zájemci prostřednictvím virtuálního dema na veletrhu GITEX, které je k dispozici také na odkazu: http://etisalat.ae/eanduniverse.

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*