HTC VIVE k nejlepšímu PC headsetu VIVE Pro 2 přidává bezplatně bezdrátový adaptér

Společnost HTC dnes zahájila akci pro všechny VR nadšence, kteří ocení kombinaci špičkové grafiky PCVR a svobody bezdrátového provozu. HTC VIVE Wireless adaptér v hodnotě 10 490 Kč totiž výrobce přibaluje k VR sadě HTC VIVE Pro 2 Full Kit zdarma. Nabídka platí pro nákup prostřednictvím webové stránky VIVE.com, nebo vybraných prodejců jako například Alza.cz až do 20.8.2023.

Svobodný pohyb s HTC VIVE Wireless adaptérem

Bezdrátový adaptér Vive Wireless Adaptor představuje první skutečně bezdrátové řešení pro HTC VIVE, VIVE Pro i VIVE Pro 2, které nabízí špičkové PCVR zážitky v celém herním poli 4 x 4 m. Divoké přestřelky, 360° BeatSaber mapy, ani prohledávání temných zákoutí v graficky náročných hrách jako je Half-Life: Alyx tak už nemusí být rušeny starostí o kabel. Adaptér stojí na technologii Intel WiGig v pásmu 60GHz, která přináší úžasně nízké latence a skvělý výkon, nesrovnatelný s běžným WI-Fi připojením.

V páru s HTC VIVE Pro 2 se zorným úhlem 120 ° dokáže bezdrátový adaptér zprostředkovat obraz s obnovovací frekvencí 90 Hz a rozlišením 3264 x 1632 pixelů. Hráčům tak neunikne žádný detail ve scéně. Ti nejnáročnější uživatelé s dostatkem prostoru pro hru ocení i možnost dalšího rozšíření své sestavy prostřednictvím dodatečných základnových stanic standardu SteamVR 2.0.

Obří herní prostor se základnovými stanicemi SteamVR 2.0

Základnové stanice SteamVR 2.0 mají schopnost párování až 4 jednotek v jediném systému. Uživatelé tak mohou standardní sestavu HTC VIVE Pro 2 Full Kit, která se skládá z headsetu se 120° zorným polem, obnovovací frekvencí až 120 Hz a 5k rozlišením (4896 x 2448), dvou základnových stanic a dvou ovladačů ještě rozšířit pomocí dvou dalších základnových stanic. Ty mohou zdokonalit sledování pohybu ve stávajícím herním prostoru, anebo navýšit jeho plochu ze standardního rozměru až 4 x 4 m na extrémních 10 x 10 m.

Základnové stanice HTC Base Station 2.0 získají fanoušci na stránkách VIVE.com i v obchodě Alza.cz za cenu 5 349 Kč.

Zdroje: TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*