HTC VIVE a BANDAI NAMCO představují anime sérii BIRDIE WING

Společnost HTC VIVE dnes společně s BANDAI NAMCO Pictures představila první koprodukované anime BIRDIE WING – Golfové Dívky. Uživatelé platformy VIVEPORT se jej dočkají již v příštím roce. Společnosti již zveřejnily i první trailer, který divákům umožní první pohled do kulis seriálu i seznámení s hlavními hrdiny.

Producentem BIRDIE WING je Inagaki Takauki, který produkoval také sérii Ninja Box a Sunabouzu (Desert Punk). Na pozici koordinátora scénáře usedl Kuroda Yosuke, který se v minulosti vyznamenal populárními anime Robo Fighter Steel Bullet 00 a My Hero Academy.

Generální ředitel platformy Viveport Joseph Lin říká: „BIRDIE WING je prvním dílem vzešlým ze spolupráce platformy Viveport a společnosti Bandai Namco Pictures. Jedná se nejen o první anime značku, do které Viveport investoval, ale také o světově první originální anime, ve kterém se objevuje ženský golf. BIRDIE WING tak představuje důležitý milník pro naši dlouhodobou strategii rozšiřování platformy Viveport s VR obsahem dostupným v rámci předplatného.“

OZAKI Masayuki, prezident a generální ředitel společnosti BANDAI NAMCO Pictures, doplnil: „V BANDAI NAMCO Pictures jsme se vždy věnovali originální anime tvorbě. Nová série BIRDIE WING věnovaná ženskému golfu je jen prvním krokem naší spolupráce s platformou Viveport, která propojí technologické inovace se světem anime. Těšíme se na prohloubení kooperace zpřístupňující divákům z celého světa jedinečný zážitek z animace, která překračuje hranice 2D.“

Spolupráce klade důraz na významné obchodní příležitosti, které partnerství v oblasti VR obsahu nabízí.  Díky této spolupráci s BNP bude Viveport nadále obohacovat a diverzifikovat svůj obsah pro mobilní a sociální VR platformy a vytvářet tak nové obohacující příležitosti pro virtuální zábavu.

 

Virtuální výstava CAT ART otevírá nové výstavní prostory

Investice do nových značek, jako je BIRDIE WING, není jedinou novinkou. Viveport také oživil 2D kočičí postavy slavného tvůrce CAT ART Shu Yamamota ve virtuálním 3D prostoru a v září 2021 zahájil online výstavu Step into Cat Art. Dnes byl navíc představen nový výstavní prostor s názvem A Place for Cat Art and Cat Creativity. Zde mohou všichni návštěvníci s VR headsetem společně tvořit trojrozměrné kočičí obrazy a prožít tak návštěvu výstavy neotřelým způsobem, dramaticky odlišným od běžných fyzických výstav. Kromě výstavy A Place for Cat Art and Cat Creativity je nyní návštěvníkům po celém světě k dispozici také nová tajná komnata přímo v rámci výstavy Cat Art.

Vstupenky na výstavu Step into Cat Art Online jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách. Nejsou přitom omezeny počtem návštěv ani vázány na konkrétní zařízení. S odpovídajícím uživatelským účtem ji tak lze po celou dobu trvání navštěvovat zcela neomezeně.

Zdroje: TZ

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*