Za limitovanou edicí hodinek HONOR MagicWatch 2 stojí čeští designeři

Nedávno jsem na tomto webu zveřejnil podrobnou recenzi hodinek HONOR MagicWatch 2, kterou si již můžete přečíst. HONOR však na hodinkách stále pracuje a nyní představuje limitovanou edici hodinek, za kterou stojí trojice českých designérek.

Všechny návrhy si můžete prohlédnout na sociálních sítích HONORu (FACEBOOK), kde právě probíhá hlasování o ten nejvíce povedený. Ten, který získá nejvíce hlasů, pak značka HONOR nechá vyrobit v limitované kolekci. Hlasování probíhá až do 8. března.

„HONOR dlouhodobě patří k mladé generaci a moc rádi podporujeme odvážné projekty. Máme radost, že můžeme právě teď představit tři unikátní návrhy. Trable každého začínajícího umělce známe všichni, většina návrhů skončí v šuplíku. Návrhy všech tří designérek oficiálně uvedeme a zařadíme do výběru na změnu designu ciferníků. Navíc jeden z návrhů, který získá nejvíce hlasů od našich fanoušků, skutečně necháme vyrobit v limitované edici. A to je určitě ta největší odměna,“ dodává Marie Pleskotová, marketingová manažerka pro Česko a Slovenko.

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu:

2 thoughts on “Za limitovanou edicí hodinek HONOR MagicWatch 2 stojí čeští designeři”

  1. Jéé, to je super! Ať vyhraje jakýkoliv design, jsou všechny moc pěkně zpracované. Já osobně bych si vybrala ten první, mám ráda fialovou 🙂 Tak doufám, že si je pro ty své nové budu moc koupit.

  2. No tak tohle je opravdu skvělý! Plánuju hodinky koupit dceři, protože se dala na cvičení a i sama mi říkala, jak by se jí fitness funkce těhle hodinek hodily… no tak to si počkám, až vyrobí jeden z těhle designů Magic Watch. Jsou všechny moc povedený a pro dceru by to byl perfektní dárek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*