Za limitovanou edicí hodinek HONOR MagicWatch 2 stojí čeští designeři

Nedávno jsem na tomto webu zveřejnil podrobnou recenzi hodinek HONOR MagicWatch 2, kterou si již můžete přečíst. HONOR však na hodinkách stále pracuje a nyní představuje limitovanou edici hodinek, za kterou stojí trojice českých designérek.

Všechny návrhy si můžete prohlédnout na sociálních sítích HONORu (FACEBOOK), kde právě probíhá hlasování o ten nejvíce povedený. Ten, který získá nejvíce hlasů, pak značka HONOR nechá vyrobit v limitované kolekci. Hlasování probíhá až do 8. března.

„HONOR dlouhodobě patří k mladé generaci a moc rádi podporujeme odvážné projekty. Máme radost, že můžeme právě teď představit tři unikátní návrhy. Trable každého začínajícího umělce známe všichni, většina návrhů skončí v šuplíku. Návrhy všech tří designérek oficiálně uvedeme a zařadíme do výběru na změnu designu ciferníků. Navíc jeden z návrhů, který získá nejvíce hlasů od našich fanoušků, skutečně necháme vyrobit v limitované edici. A to je určitě ta největší odměna,“ dodává Marie Pleskotová, marketingová manažerka pro Česko a Slovenko.

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

2 komentář

  1. Designový pásek

    Jéé, to je super! Ať vyhraje jakýkoliv design, jsou všechny moc pěkně zpracované. Já osobně bych si vybrala ten první, mám ráda fialovou 🙂 Tak doufám, že si je pro ty své nové budu moc koupit.

  2. Dárek pro dceru

    No tak tohle je opravdu skvělý! Plánuju hodinky koupit dceři, protože se dala na cvičení a i sama mi říkala, jak by se jí fitness funkce těhle hodinek hodily… no tak to si počkám, až vyrobí jeden z těhle designů Magic Watch. Jsou všechny moc povedený a pro dceru by to byl perfektní dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*