Hodinky HONOR Watch GS Pro a HONOR MagicWatch 2 mají nové funkce

Pokud máte chytré hodinky HONOR Watch GS Pro a HONOR MagicWatch 2, tak se můžete těšit z nové aktualizace. Ta totiž přináší nové zajímavé funkce. Hodinky jsou tedy teď ještě chytřejší.

Jednou ze zajímavých funkcí hodinek HONOR Watch GS Pro je odstranění vody z reproduktoru. Funkci naleznete v hodinkách pod názvem “Odčerpat”. Celé to funguje tak, že tato funkce spustí tón o vysoké frekvenci, která rozvibruje membrány mikrofonu, a tak pomůže k odstranění nežádoucí vody.

Dostalo se také na bezpečnostní funkci, kdy dojde k uzamčení hodinek po tom, co je sundáte z ruky. Hodinky se budou automaticky zamykat, takže se nemusíte bát je někde odložit. Odemknout je pak budete moci pomocí PINu.

Změna se týká také notifikací, kdy nyní dostanete upozornění pomocí plovoucího okna i během měření sportovních aktivit. Zobrazí se jméno odesílatele zprávy, ale také text.

Novinky mají také hodinky HONOR MagicWatch 2:
U vybraných ciferníků můžete nově přidat na úvodní obrazovku ikony svých oblíbených funkcí. Tyto vybrané funkce budete tedy mít doslova jen jeden klik od spuštění! A co víc, chytré hodinky HONOR MagicWatch 2 nově také předpoví počasí (zobrazují hodinovou předpověď a předpověď na 7 dní dopředu).

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

2 komentář

  1. To nevím kde ta aktualizace teda je. Dnes je 25.3. a stále je akt. 10.1.3.52 a to mám Hu
    awei healt verze 11.0.5.508 ?Dle reakcí ostatních majitelů jsou na tom stejně.

    1. Já ti aktualizaci mám a nemám tak ani tu vodu ani funkci OneHop.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*