Honor 20 s Magic UI 3.0 – Odinstalování zbytečných aplikací

Honor/Huawei poslední dva roky systém Android odlehčuje a uživatelům nabízí více svobody. Je to příjemné, protože kdysi byl z mého pohledu tento systém takřka nepoužitelný. Dnes jsem schopen nadstavby Magic UI aEMUI používat denně bez problémů. Stále ale v systému najdeme zbytečné předinstalované aplikace, ale naštěstí je často možná jejich odinstalace.

 

V Honoru 20, ale i dalších modelech tohoto výrobce se nachází aplikace Zrcátko. Ta umí jen a pouze zapnout selfie kameru, přidá rámečky a displej umí rozzářit tak, že se uvidíte i ve tmě. Není tedy zcela zbytečná, když můžete zapnout aplikaci fotoaparátu a přepnout jedním klepnutím na selfie kameru?

Po aktualizaci na nový systém Magic UI 3.0 s Androidem 10 jsem však musel odinstalování aplikací opět vyzkoušet. Byl jsem velmi mile překvapen tím, že mnou nenáviděnou aplikaci Zrcátko je možné odinstalovat. Potěší také odinstalování vestavěného e-mailového klienta, Obchod Honor, Počasí, Tipy, Uživatelská příručka, Zdraví a další.

Za tento krok jsem moc rád, protože všechny tyto aplikace jsou zbytečné. Tedy až na aplikaci Zdraví, která je povedená a lze ji používat s fitness náramkem Honor Band 5. Proč bych ale měl mít v mobilu uživatelskou příručku, Obchod Honor a počasí, když mám zaplacenou lepší aplikaci?

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*