Honor 10 – Designová novinka přichází na náš trh

Čínská společnost Honor na náš trh uvádí novou vlajkovou loď Honor 10. Novinka láká na skleněná záda, která působivě odráží světlo. K dispozici je hned ve třech barevných variantách a to v modré variantě s přechodem do jemně fialové. Další je stříbrná měnící se do světle modré.

Jedním z lákadel je 5,84“ (palce) displej s Full HD rozlišením (2280 x 1080 px) a poměrem stran 19:9. V displeji se nachází vykousnutí, které můžeme znát z mnoha jiných mobilů. Naštěstí nechybí ani možnost vykousnutí softwarově „zrušit“.  Mobil pochopitelně nepostrádá ani nejnovější operační systém Android 8.1 Oreo s masivní nadstavbou EMUI 8.1.

 

 

Na zádech se nachází duální fotoaparát s rozlišením 24 Mpx a 16 Mpx. Čočkám vypomáhá umělá inteligence, která rozpozná scénu a následně fotoaparát nastavit tak, aby fotka byla co nejlepší. Čelní selfie kamerka nabízí rozlišení 24 Mpx a také nabízí umělou inteligenci.

Mobil lze odemykat ultrazvukovou čtečkou otisků prstů. Ta se nachází na čelní straně a odemykání by mělo být možné i s mokrou rukou. Honor se také rozhodl implementovat populární odemykání obličejem.

I výkon se stará osmijádrový procesor Huawei Kirin 970 a 4 GB RAM. K dispozici jsou také dvě paměťové varianty a to se 64 GB a 128 GB interním úložištěm. Akumulátor pod skleněným krytem nabízí kapacitu 3 400 mAh a mobil lze nabíjet skrze oboustranný konektor USB-C.

Na našem trhu se Honor 10 začíná prodávat dnes 16. května 2018 za zajímavou cenu. Za 64 GB variantu zaplatíte 10 990 Kč a za 128 GB pak 12 490 Kč.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*