Fitbit a Mimoni spojili síly a mají za lubem podmanit si svět

Společnost Fitbit dnes oznámila dostupnost speciální edice Fitbit Ace 3: Mimoni. Fitbit Ace 3 motivuje děti od šesti let zábavnou formou k aktivnímu životnímu stylu a díky nejznámějším postavičkám všech dob se stává pohyb ještě zábavnějším. Kromě odznáčků a ciferníků s motivy mimoňů nabídne chytrý náramek také řadu funkcí, mezi které patří například počítání kroků, sledování denních cílů, sledování kvality spánku, vodotěsnost do 50 metrů a až 8denní výdrž na jedno nabití.

Product render of Fitbit Ace 3, dramatic view, in special edition Minions Yellow.

„Rodiče a děti si oblíbili chytré náramky Fitbit Ace pro jejich poutavé a motivující funkce, které děti inspirují k aktivitě a budování zdravých návyků,“ sdělila Alison Ross Powers, Head of Global Strategic Partnerships for Fitbit ve společnosti Google a dodává: „Spojení Mimoňů od společnosti Ilumination a Fitbit Ace portfolia přináší dětem na zápěstí nové zábavné funkce, které jsou inspirovány právě nezbednými postavičkami, což činí aktivní životní styl ještě zábavnějším.“

Speciální edice Fitbit Ace 3 přináší na zápěstí dětí oblíbené postavičky, které se projeví napříč celým zařízením. Mimoni jsou vygravírováni do silikonového řemínku v mimoňsky žlutém barevném provedení, který chrání zařízení před pády a nárazy. Děti, které již Fitbit Ace 3 vlastní, nemusí smutnit. K dispozici jsou k zakoupení také řemínky s motivy mimoňů v barevném provedení padoušsky modrá a uličnicky černá.

K řemínku musí ladit také ciferník. Fitbit Ace 3 proto nabídne exkluzivní mimoní ciferník a děti se tak mohou stát nejnovějším šéfem těchto nešiků. Mimoní postavička na ciferníku běhá, tančí, jezdí na skateboardu, plave a povzbuzuje děti k pohybu. Znázorňuje také jejich pokrok při plnění denních cílů v rámci aktivních minut a nachozených kroků.

Zábava se speciální edicí Fitbit Ace 3 zdaleka nekončí. Již brzy se na odznaky s motivy mimoňů mohou těšit všichni uživatelé Fitbit. Tyto odznaky zdobí tři nejoblíbenější mimoni vůbec: Stuart, Kevin a Bob. Po splnění cílů se tak každý může pochlubit mimoním odznakem ve svém Fitbit profilu v aplikaci Fitbit.

 

Cena a dostupnost

Fitbit Ace 3 Special Edition: Mimoni je dostupný od dnešního dne u Alzy za doporučenou cenu 2 190 Kč nebo 79, 95 EUR.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*