Facebook Dating je nová seznamka. Kde ji najít?

Společnost Facebook oficiálně oznámila příchod nové internetové seznamky Facebook Dating do Česka, Slovenska a dalších zemích. Ta je dostupná pro mobily se systémem Android i iOS. Nemusíte však hledat samostatnou aplikaci, protože se ve skutečnosti jedná o zabudovanou funkci uvnitř klasického Facebooku.

Kde ale tuto funkci najít? Stačí mít aktuální verzi oficiální aplikace Facebook, kde stačí vpravo nahoře klepnout na menu a následně na „Seznamka“. Tam si vytvoříte svůj profil pro seznamování, který uvidí ostatní uživatelé. V době psaní tohoto článku se funkce teprve spouštěla, takže zatím nefungovala každému.

>>Mohlo by se vám také líbit:

17 komentář

 1. Dobrý den, vím že by tam mělo být, ale na obchodu play mi to žádnou aktualizaci nedává a není to tam.
  Tak jsem zkusil odinstalovat a znovu nainstalovat a stále to tam není… nějaká rada co s tím?

  1. Tato funkce teprve vychází postupně uživatelům, takže musíš počkat, až bude dostupná i pro tvůj účet.

   1. Chci se zeptat proč ta seznamka se mi nechce ukazovat a hodně lidí ji normálně vidí?

 2. Dobře vymakaná aplikace, hlavně, když partner(ka) trpí závislostí na seznamování. Vůbec nemám šanci se dozvědět, že tam má profil, a co v něm má. Dá se zjistit jen náhodou, pokud ho (ji) zradí mobil v nesprávnou chvíli. Online nevěra tu má žně, což určitě povede k rozpadu vztahů, mnohdy dlouho budovaných, nedůvěře, a prohlubování závislostí na sociálních sítích, kdy reálně už nedokážeme normálně navazovat přátelství, vztahy nebo udržovat dlouhodobá manželství. Vždyť na sítích je tolik zajímavějších lidí, než mám doma… A co teprve naše děti, když v takovém prostředí vyrůstají odmala, a přijde jim virtuální svět normálnější než ten skutečný.

  1. Micro. Vaše bolest mě mrzí, ale seznamka za ní nemůže. Stejně jako nůž nemůže za to, že se říznete. Zlobíte se nesprávným směrem. M

 3. Zdeňka Ježková

  Dobrý den,ani mě se seznamka dosud na fb úctě neobjevila,mám nový mobil i a instalovány nový fb profil.

  1. Rok 2021 a stále nejede.

   1. Ale jede. Já ji mám. 🙂

 4. Může mi někdo poradit? Měla jsem seznamku funkční, vyměnila jsem ale dočasně mobil za starý a seznamka z fb zmizela. Aktualizaci fb mi Google play nenabízí. A nikde nemůžu najít, od které verze androidu tato aplikace funguje. Nevíte někdo? Je to totiž pro mě jediné vysvětlení, proč by aplikace nejela. Samozřejmě, že dotaz odeslány na facebook podporu před dvěma dny zůstal zatím nezodpovězen. Děkuji za radu.

 5. Je tu taky někdo kdo seznamku stále nemá ?

 6. Zdravím měla jsem na fb účtě fungující seznamku před měsícem se mi do něj někdo nabori.
  Musela jsem vytvořit nový účet bohužel seznamka v češtině se neukázal. Facebook Dating je pouze v angličtině a za odpovědi na email chtějí platbu rozhodně to není ona ta seznamka co jsem měla.

 7. Budu rád když se dostanu na seznamku.

 8. já tu seznamku tam nemám doteť

  1. no já už ji měl a ted jsem ji chtel použít znovu a nikde není 😀 nechápu

 9. Je tu někdo kdo mi muže ohledně této seznamky pomoc vyřešit problém s otevřením protějšku? Už sem to jednou měl a zase znova…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*