Po Geraltovi z Rivie jsou ve Fortnite i Ciri a Yennefer

Battle royale hra Fortnite nabízí své originálky skiny (postavy), ale často má i postavy z různých jiných her, seriálů nebo filmů. Není to tak dávno, co se ve Fortnite objevil Geralt z Rivie. Tentokrát se ve hře nachází i další postavy ze hry The Witcher (Zaklínač), a to Ciri a Yennefer. Pokud jste fanoušci, můžete si skiny zakoupit na jakékoliv platformě.

Asi všem je jasné, že cena skinů rozhodně není nízká. Za celý pack Ciri zaplatíte 2000 V-Buck (herní měny), za celý pack Yennefer 1 800 V-Buck a pouze za skin Yennefer pak 1 500 V-Bucks. Jedná se totiž o prémiové skiny. Nejzajímavější je pack především se skinem Ciri. Tam totiž najdete skin, meč na záda, meč do ruky a Baziliška.

Ale to ze světa Witchera stále není vše!

Ve Fortnite jsou nyní k dispozici i Ciri’s Escape a Yennefer Battlegroud mapy. V případě Ciri překonáváte různé překážky útěkem a skoky a druhá mapa pak nabízí likvidaci nepřátel pomocí mečů, luků a magických schopností. Za úkol máte ochránit svou základnu. O tyto mapy se ve spolupráci s Epic Games postaral tým Team Unite. Ve hře je najdete v položce „Discovery“, ale i pomocí těchto kódů: 2776-4034-8400 a 2862-9616-5689.

Zdroje: Fortnite

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*