Call of Duty: Warzone Mobile vychází již za pár dní!

Herní série Call of Duty byla především v mém dětství nesmírně oblíbená. Dnes už ale nenabízí kvalitní boje v 1. nebo 2. světové válce, ale nové díly se odehrávají především v moderních bitvách. Někdo sérii stále miluje, ale dost z nás na ní již zanevřelo. V battle royale žánru je ale jedno, že jste zasazeni do moderního prostředí, což je právě případ titulu Call of Duty: Warzone.

Call of Duty: Warzone je úspěšný titul, který si získal velké množství online hráčů po celém světe. Hráči s počítači nebo konzolemi si hru mohou užívat již dlouho, ale oznámeno bylo i vydání Call of Duty: Warzone Mobile pro mobilní systémy. To bylo bohužel odloženo, ale čekání je konečně u konce! Hra se objeví pro mobily a tablety se systémy Android a iOS/iPadOS zdarma již 21. 3. 2024.

Skutečnost se má ale tak, že hra je již opravdu hodně dlouho dostupná pro Android a iOS. Jen ale pro vybrané trhy. Já se hrou testoval výkon některých mobilů, protože jsem si ji stáhl ze služby TapTap a přihlášení obcházel službou ExpressVPN. Hraje se již opravdu skvěle, ale i na opravdu velice výkonných mobilech není grafika úžasná, jak ji prezentují trailery.

Zdroj: Callofduty.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*