Bezdrátová sluchátka Xiaomi Buds 4 Pro přichází do Evropy

Xiaomi Buds 4 Pro jsou špuntová bezdrátová sluchátka, která výrobce již před nějakou dobou představil. Stejně jako u mobilů řady Xiaomi 13 se však jednalo o představení v domovské Číně. Tentokrát však proběhlo představení pro Evropu a již brzy se dočká i ČR a SK.

Sluchátka Xiaomi Buds 4 Pro se snaží zaujmout nejen zvukem, ale i svým designem. Představena byla ve zlatém a černém barevném provedení. Zajímavý je i vnitřek krabičky, kde se sluchátka nabíjí. Alespoň dle propagačních materiálů výrobce to vypadá, že by se sluchátka mohla pohodlně vyjímat z nabíjecí krabičky.

Každé sluchátko váží přibližně 5 gramů a jeho rozměry činí: 30,74 x 21,23 x 23,67 mm. Nabíjecí krabička společně se sluchátky váží 49,5 gramů a její rozměry činí: 46,58 x 59,28 x 26,79 mm. V každém sluchátku je pak akumulátor o kapacitě 53 mm a v nabíjecí krabičce je akumulátor o kapacitě 565 mAh. Nabíjení pak probíhá oboustranným konektorem USB-C nebo bezdrátovým Qi nabíjením.

Bezdrátové nabíjení sluchátek Xiaomi Buds 4 Pro – Zdroj: Xiaomi

Jedná se o bezdrátová sluchátka a s mobily, notebooky a dalšími zařízeními komunikují skrze Bluetooth 5.3. Výrobce udává vzdálenost bezdrátového připojení 10 metrů a podporovány jsou protokoly: BT Low Energy/HFP/A2DP/AVRCP. Impedance každého měniče ve sluchátkách je 16Ω.

V době psaní tohoto článku nebyla prozatím oznámena oficiální česká cena. Brzy se však sluchátka budou prodávat na oficiálním e-shopu XiaomiCesko.cz a v dalších velkých obchodech.

Zdroje: TZ, Mi.com

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*