Apple představil malý iPhone SE 5G. Moc novinek však nenabízí

Kalifornská společnost Apple dnes na své Keynote konečně představila očekávaný mobil Apple iPhone SE 5G. Apple tímto modelem opět cílí na uživatelé, kteří požadují malý, ale přesto stále dobře vybavený smartphone.

Zdroje: gizchina.com

Někteří však mohou být z tohoto modelu zklamáni, protože design celého modelu se od staršího modelu iPhone SE 2020 takřka vůbec neliší. Čelní strana tedy opět nabízí na dnešní poměry malý 4,7palcový Retina HD displej s velkými rámečky. Pod displejem pak už tradičně je čtečka otisků prstů. Nad displejem je pak i reproduktor, který slouží jak pro hovory, tak i multimédia. Mobil tedy opět má stereo reproduktory.

Když se podíváte na záda mobilu, tak taky žádné změny nenajdete. Mobil má jen jeden 12 Mpx fotoaparát s OIS s možností natáčení videí ve 4K rozlišení se 30 FPS (snímky za vteřinu). Nechybí ani logo jablíčka a červená Product Red varianta.

Moc změn tedy nenajdeme, ale rozhodně potěší, že nový iPhone bude mít plnou mobilních sítí 5G, opět více výkonu a nejspíš i lepší fotoaparát. Opět bude i za rozumnou cenu od 12 490 Kč. K dispozici bude ve 64 GB, 128 GB a 256 GB variantách.

Zdroje: Gizchina.com

Zdroje: Gizchina

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*