Apple představil iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone Pro a Pro Max

Apple dnes na svém eventu představil nové iPhony 12. Ty konečně podporují mobilní sítě páté generace, což má konkurence již dávno. Pochopitelně byl nasazen také nový procesor Bionic A14, který byl vyroben 5 nm technologií. Zapracováno bylo také na fotoaparátech.

Apple však zapracoval také na designu a změnou prošel rám mobilu, který bylo možné vidět před lety u iPhonu SE. Apple tedy opět recykluje, ale na druhou stranu po tomto designovém prvku spousta fanoušků volá. Zajímavé jsou také barevné varianty. Odolnější je údajně také ochranné sklo displeje.

Zajímavý je také prvek MagSave, díky kterému můžete díky magnetům uchytit různé prvky. Apple tak prezentoval bezdrátové nabíjení, které by díky tomu mělo být efektivnější a „připnout“ si na záda iPhonu 12 budete moci také třeba kapsu pro platební karty atd.

Apple dále ukázal malý iPhone 12 Mini, který v malém těle nabízí také výkonný procesor Bionic A14, nechybí mu 5G ani již zmíněný prvek MagSave. Jak už to u Apple bývá, tak design se jinak od klasického iPhonu 12 bohužel neliší.

Dostalo se i na vybavenější modely iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Ty nabízí větší displeje, elegantnější barevné varianty a pochopitelně i lepší trojici zadních fotoaparátů.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*