PDF Converter má výborné funkce pro práci s PDF na mobilu

Obchod Play je plný různých aplikací pro práci s PDF soubory. Bohužel však některé mají příšerné předplatné nebo velké množství reklam. V alternativním obchodě s aplikacemi F-Droid se však nachází bezplatná aplikace PDF Converter, která nemá žádné reklamy, pochybná oprávnění a není zapotřebí připojení k internetu.

PDF Converter nabízí převod fotek/obrázků do PDF např. skenů, převod excelových tabulek do PDF nebo textových souborů do PDF. K dispozici je i funkce pro heslování souborů či odstranění heslam vkládání vodoznaku, přidání obrázků, odstranění stránek, extrahování obrázků nebo textu a další fajn funkce.

 

Kde aplikaci stáhnout?

Mobilní aplikace PDF Converter funguje na mobilech i tabletech se systémem Android. Testována byla na Androidu 13 a 12, kde fungovala výborně. Jak jsem již zmínil, je dostupná v obchodě F-Droid, odkud si ji můžete snadno stáhnout zcela zdarma. Doporučuji rovnou nainstalovat celý obchod F-Droid, kvůli aktualizacím, ale klidně si můžete stáhnout a nainstalovat APK soubor jen samotné aplikace.

Skenuj pro stažení APK obchodu F-Droid
Aplikace v obchodě F-Droid

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*