Apex Legends na mobilech bohužel oficiálně končí

Mobilní telefony mají už opravdu slušný výkon, který by se dal využít třeba pro hraní nějaké pořádné hry. Bohužel kvalitních her pro mobily moc není, ale občas se nějaká pěkná ukáže. Jednou z nich je třeba battle royale online hra Apex Legends Mobile, která je na mobily docela krátce a společnost Respawn bohužel již oficiálně oznámila její ukončení…

Apex Legends jsem nějakou dobu na mobilech hrál a musím říci, že vývojářům se podařilo hru hezky optimalizovat a prvky v displeji jsou umístěny ideálně, takže se i pohodlně hraje. Je tedy opravdu velká škoda, že hra na Androidu a iOS bude ukončena. Důvodem je údajně kvalita hry a obsahu. Dle mého názoru je za tím spíš to, že hra neměla moc velké možnosti nákupu skinů a jiných prvků, jak to můžeme znát třeba z Fortnite. Moc tedy asi nevydělávala a nejspíš už nesbírala i tolik nových uživatelů.

Kdy tedy k vypnutí dojde? Od 31. ledna 2023 bylo oznámeno devadesátidenní období, kdy si ještě budete moci hru zahrát, ukončen byl nákup různých prvků ve hře za reálné peníze a hra bude odstraněna ze všech webových obchodů. Pokud máte ještě nějaké získané zlaťáky (herní měna), můžete je ve hře klidně ještě využívat.

Zdroje: EA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*