Zkuste krásné Wear OS ciferníky od WatchBase

Chytrých hodinek s operačním systémem Wear OS od Googlu je stále více. Na našem trhu tento systém podporuje všechny podstatné funkce, a to včetně Google Peněženky pro bezkontaktní platby a diktování zpráv v češtiny. Další výhoda systému je v nepřeberném množství ciferníků a některé jsou velice vydařené. Ve svém bádání na sociální síti Telegram jsem narazil na vývojáře ciferníků, který v Obchodě Play vystupuje pod jménem WatchBase a poskytl ciferníky k testování.

Všechny ciferníky zmíněné níže jsem testoval v chytrých hodinkách Xiaomi Watch 2 s operačním systémem Wear OS 3.5. Všechny ciferníky jsou vážně propracované a koupit je můžete za velmi nízké jednorázové ceny.

Harmony GT Premium

Sportovnější, přesto elegantní ciferník. Nechybí datumovka, pěkná tmavá obrazovka Always-On (Aktivní displej). V úpravách je široká možnost upravení vzhledu ciferníku a nastavení komplikací.

VINTAGE watch face

Na tomto ciferníku je vidět, že na něm vývojář pracoval opravdu usilovně. Imituje starší ciferník, ale v úpravách můžete upravit jeho barvu, změnit vteřinovou ručičku a sklíčko. Můžete tak výborně imitovat prasklé sklíčko starého ciferníku.

ILLUMINATOR Digital Watch face

V portfoliu má vývojář i tento digitální ciferník. Je přehledný a zobrazuje veškeré podstatné prvky. Nechybí čas, datum, procenta nabití, srdeční tep nebo třeba počet kroků. Líbí se mi, že lze upravit barvu podsvícení a celý ciferník má díky němu své kouzlo.

Moon Master PRO

Tento ciferník nemá tolik nastavení, ale vizuálně je krásný a upravit si můžete i jeho barvu. Zajímavý je v tom, že nabízí fáze Měsíce podle času. Tu najdete níže v ciferníku, a tam se po klepnutí prstu dostanete do více informací a dokonce i fotky fáze.

Tourbillon Aquamarine

Další elegantní ciferník s datumovkou. Upravit můžete barvu pozadí, vteřinovou ručičku a nahoře je možné zapnout turbínu s pohyblivými částmi.

Military ZULU Tactical watch

Tento ciferník bych doporučil všem, co chtějí přehlednost. Upravit si můžete vzhled a dost lidí může ocenit dostatečně velké ručičky a datum. Imitovat můžete i prasklinu skla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*