Uživateli v Česku explodoval mobil Redmi Note 7

Čas od času se stane, že někomu exploduje akumulátor (baterie) v mobilním telefonu. Je to však tak ojedinělé, že se toho nemusíte obávat. Takzvaný „zmetek“ se totiž ocitne u jakéhokoliv výrobku. Výrobci však nabádají k tomu, aby uživatel nenabíjel mobil v noci a bez dohledu. Během nabíjení se také nedoporučuje mobily používat.

Na komunitní facebookové stránce Xiaomi CZ/SK se však objevil příspěvek, kde uživatel Johny Spisar tvrdí, že mu explodoval jeho mobilní telefon Redmi Note 7, i když byl na originální nabíječce a kabelu. Mobil mu evidentně explodoval na nočním stolku vedle postele.

Zdroje: Facebook

Zdroje: Facebook

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

9 komentář

 1. Ty jsi vtipný. Preberes článek z Fonetech.cz a tady odkazujes na FB, odkud jsi nikdy nic nezdrojoval. Proč mají české weby problém zdrojovat české magazíny?

  https://www.fonetech.cz/exploze-xiaomi-telefonu-v-cesku/

  1. Jelikož jsem ve skupině Xiaomi, tak jsem to převzal přímo z FB skupiny Xiaomi CZ/SK. Jinak české weby zdrojuji např. nedávno svethuawei.eu a jiné. 🙂

  2. Já být tím fonetechem tak raději mlčím. Kopírují články odjinud a spamují facebook linkama :DDD

   1. Klid tady bude! xD

    1. Hmm, blbci se tu dohadují, kdo kde převzal články. Ono není dobře převzít článek ani ze zahraničí. 😀

     1. Příště za urážky dostaneš ban, ale tvůj názor beru. 😉

 2. Neberu. Moc velká náhoda. Ale jak myslíš. Každý máme své svědomí. Ale palec nahoru, že jsi komentář nechal projít.

  1. Tak nemám důvod jej neschválit. 🙂 Zdrojovat české weby skutečně nemám problém. Tady je třeba článek z minulého týdne, kde si myslím, že jsem zdojoval dobře. https://infoek.cz/nintendo-switch-hry-v-cestine-2021/

 3. Snažíme se vždy o co nejvíce vlastního obsahu včetně rozhovorů, takže tady jsi vedle, což sám víš. Ale pěkný večer všem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*