Xiaomi Galérii, editor fotek a přehrávač pro všechny mobily

Xiaomi mobily mají vlastní Android nadstavbu MIUI, kterou mnoho lidí miluje. Není se moc čemu divit, protože nabízí příjemné prostředí s řadou přizpůsobení, nastavením a aplikace. Povedená je třeba galérie fotek/videí s podporou editace, a i přehrávač videí s různými kodeky. Všechny tyto aplikace v portovaných neoficiálních verzích si můžete užít i na mobilu jiné značky.

Xiaomi Galérie fotek/videí a editace fotek

Všechny portované aplikace jsem testoval na různých mobilech s Androidem 12, kde vše fungovalo. V galérii fotek/videí můžete vytvářet vlastní alba, celá alba z galérie skrývat, sdílet obsah do jiných aplikací a velmi dobře funguje i povedený editor fotek. V mém případě jen nefungoval editor videí a synchronizace s Xiaomi Cloudem. Přehrávač videí také fungoval bez problémů a přehrával filmy v různých formátech a rozlišení.

Skrytí alb v galérii fotek a videí
Portovaný přehrávač videí od Xiaomi

 

Portované Xiaomi aplikace ke stažení:

Mobilní aplikace: Xiaomi Galérie fotek/videí, editor fotek a přehrávač videí se nachází v jednom ZIP archívu níže. Ten stačí jen rozbalit do interního úložiště mobilu např. do složky Download a všechny tři instalační soubory spustit a nainstalovat. Po instalace budete mít na úvodních obrazovkách nebo menu systému Android aplikace: Gallery a Mi Video.

 

Jak aplikace případně odinstalovat?

Aby vše správně fungovalo, je zapotřebí aplikacím povolit potřebná oprávnění. Pokud tedy aplikace nefungují, zkontrolujte jejich oprávnění, jestli náhodou něco není blokováno. V případě potřeby však klidně můžete nainstalované aplikace zas odinstalovat.

  • Úplně všechny aplikace najdete v nastavení telefonu, kde by mělo být nastavení aplikací nebo úložiště. Každý mobil může mít nastavení trochu jiné.
  • V aplikacích stačí najít a odinstalovat aplikace pod názvy: Gallery, Gallery Editor a Mi Video
  • To je vše

Zdroje: RFS

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*