Withings uvádí ScanWatch 2 a ScanWatch Light na tuzemský trh

Společnost Withings dnes oznámila dostupnost chytrých hybridních hodinek ScanWatch 2 a ScanWatch Light na tuzemském trhu. ScanWatch 2 nově nabídnou TempTech24/7 modul pro sledování kolísání tělesné teploty během dne i noci. Nechybí ani již tradiční funkce pro monitorování aktivit a sledování spánku. To vše v pouzdře z nerezové oceli, které doplňuje safírové sklo. ScanWatch Light jsou pak nejdostupnějším produktem z řady ScanWatch. I přes svou cenu ale taktéž nabídnou nerezové pouzdro, safírové sklo chránící ciferník a spoustu funkcí pro zdraví a kondici.

ScanWatch 2 – sledují kolísání tělesné teploty ve dne i v noci

Withings ScanWatch 2 spojují to nejlepší ze světa klasických hodinek a moderních chytrých hodinek. Klasický kulatý design v precizně zpracovaném pouzdře z nerezové oceli a s otočnou korunkou doplňuje diskrétní vnitřní displej s 0,63″ úhlopříčkou, který zobrazuje klíčové údaje o zdraví a kondici. Displej i ciferník jsou chráněny safírovým sklem. Nová generace hybridních hodinek disponuje novým modulem TempTech24/7 a vylepšenými senzory, díky čemuž dokáží přesně měřit tepovou frekvenci, okysličení krve, EKG a nově i tělesnou teplotu. Tu navíc měří nejen během noci, ale také během dne. Chytré hodinky Withings ScanWatch 2 přesně určí délku i kvalitu spánku a jeho fáze. Aktivní jedinci ocení zabudované sportovní režimy pro měření fyzického výkonu. Zabudovaná baterie zajistí až 30denní výdrž na nabití.

ScanWatch Light – elegantní, chytré a cenově dostupné

Withings ScanWatch Light jsou cenově nejdostupnějším produktem z řady ScanWatch. Taktéž nabídnou kulatý design, pouzdro z nerezové oceli a otočnou korunku pro ovládání hodinek. Diskrétní vnitřní displej s 0,63″ úhlopříčkou zobrazuje klíčové údaje o zdraví a kondici. Ženy si mohou přes hodinky vést detailní záznam periody. Displej i ciferník jsou chráněny safírovým sklíčkem. Nová generace hybridních hodinek disponuje zdokonaleným PPG senzorem, díky čemuž dokáží přesněji změřit tepovou frekvenci. Chytré hodinky Withings ScanWatch Light určí délku a kvalitu spánku i jeho fáze. Aktivní jedinci ocení rozpoznání pohybu s více než 40 různými aktivitami. Zabudovaná baterie zajistí až 30denní výdrž na nabití.

Dostupnost

ScanWatch 2 jsou k dispozici ve velikosti 38 a 42 mm u tuzemských prodejců za doporučenou cenu 9 169 Kč, respektive 371,90 EUR. ScanWatch Light o velikosti 37 mm jsou pak k dispozici za cenu 6 549 Kč, respektive 263,90 EUR.

Zdroje: TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*