Withings přináší chytré váhy Withings Body Scan, Comp a Smart na tuzemském trhu

Společnost Withings dnes oznámila dostupnost chytrých vah Withings Body Scan, Comp a Smart na tuzemském trhu. Všechny zmiňované váhy nabídnou zákazníkům tři klíčové funkce, na kterých si společnost Withings zakládá – Bioelektrickou impedanční analýzu, precizně přesné vážení a podrobné informace o zdraví a kondici. Novinkou u všech nových modelů je také jasný a ostrý barevný displej.

 

Withings Body Smart

Withings Body Smart je ideální vstupenkou do světa chytrých vah. Váha sleduje hned 8 pokročilých hodnot složení těla, včetně poměru tuku a svalové hmoty. Nechybí ani index viscerálního tuku či měření srdečního tepu. Díky technologii Precision Technology, která využívá nedetekovatelný elektrický proud, nabízí osobní váha Withings Body Smart další nové metriky, jako je index viscerálního tuku a kardiovaskulární statistiky, které pomohou udržovat přehled o celkovém zdraví.

 

Withings Body Comp

Chytrá váha Withings Body Comp navazuje na funkce Body Smart a doplňuje je o další pokročilé funkce. Poskytuje tedy záznam již tradiční metrik jako složení těla, hodnocení kardiovaskulárního systému, včetně klidové tepové frekvence a cévního věku, ale také novou funkci skóre nervového zdraví. Withings Body Comp také umí posoudit stav nervů v chodidlech a může odhalit známky periferní autonomní neuropatie – poškození drobných nervů, které může být známkou komplikací běžných chronických onemocnění.

 

Withings Body Scan

Withings Body Scan je nejpokročilejší váhou v nabídce. Kromě všech výše zmiňovaných funkcí nabízí průlomovou technologii segmentového složení těla. Withings Body Scan disponuje speciálním madlem se senzory, díky kterému je váha schopna nezávisle snímat trup, paže a nohy a poskytnout tak přesný obraz o složení těla a celkové kondici. Withings Body Scan je navržená tak, že při každém vážení rozpozná změny kardiovaskulárního zdraví. Nabízí celou řadu pokročilých měření zdraví srdce, včetně 6svodového EKG, měření rychlosti pulzové vlny a klidové tepové frekvence. Tato nejpokročilejší váha společnosti Withings byla vyvinutá ve spolupráci s neurology, proto také umí sledovat stav nervů a pomáhá odhalovat příznaky periferních autonomních neuropatií.

Všechna naměřená data z vah lze snadno sledovat prostřednictvím aplikace Withings pro chytré telefony. Uživatelé se dočkají nejen rychlého přenosu dat z posledního vážení díky Wi-Fi připojení, ale také podrobných statistik a grafů, které usnadní sledování zdravotních trendů.

 

Cena a dostupnost

Všechny modely jsou dostupné u vybraných tuzemských prodejců již v těchto dnech v černé a bílé barevné variantě. Withings Body Smart lze pořídit za doporučenou cenu 2 590 Kč/99,95 €, Withings Body Comp za cenu 5 190 Kč/199,96 € a nejpokročilejší Withings Body Scan pak za 10 490 Kč/399,95 €.

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*