Výrobce baterií Energizer představil vlastní mobil

Populární výrobce baterií Energizer vkročil na trh smartphonů a představil svůj vlastní model Power Max P600S. Ten láká na nadprůměrnou kapacitu akumulátoru (baterie) 4 500 mAh a nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Nejedná se však o známé Quick Charge od Qualcommu, protože Energizer nasadil do svého mobilu procesor MediaTek Helio P25.

Na trh by měl být vypuštěn ve dvou variantách a to se 3 GB RAM a 32 GB interním úložištěm a druhou s bohatou porcí 6 GB RAM a 64 GB interním úložištěm. Paměť bude možné rozšířit pomocí MicroSD karty s maximální kapacitou 256 GB. Energizer nechce nijak zaostávat a proto nasadil také duální fotoaparát se 13 Mpx a 5 Mpx od společnosti Samsung. Pro focení selfie na čelní straně poslouží 8 Mpx kamerka s LED bleskem.

 

Displej taky nijak nezaostává a nabízi 5,9″ (palců) v moderním poměru stran 18:9 a FullHD rozlišením. Společnost Energizer zatím údajně nedokázala dodat Android 8.0 a nasadila tedy Android 7.0. Pravděpodobně brzy dorazí aktualizace na nový systém. Zda se tento mobil dostane na Evropský trh není jasné …

 

Zdroje: GSMArena, AndroidAuthority, GizChina

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*