Uploadgram od Telegramu je cloudová služba pro rychlé sdílení bez registrace

Telegram je nesmírně oblíbenou mobilní aplikací pro chatování, telefonování a posílání souborů. V posledních dvou letech se však z této služby dá se říct stává jakási sociální síť. Má totiž skvělé skupiny s možností komentování, lajkování a dalšími prvky připomínající sociální sítě. Vlastně i novinky z tohoto webu doporučuji odebírat na Telegram kanále v tomto odkazu. 😉

Na Telegramu si letos můžete pořídit i Telegram Premium s nějakými bonusovými funkcemi, ale již před nějakou dobou bylo oznámeno také cloudové úložiště. To si můžete užít alespoň prozatím zcela zdarma a je velice překvapivé, že nemusíte mít ani Telegram a není nutná ani žádná registrace.

Chcete rychle odeslat někomu větší soubor? Stačí navštívit webovou verzi Uploadgram, soubor nahrát a sdílet jen odkaz. Na Android existuje již i jednoduchá mobilní aplikace a pokud využíváte službu Telegram, stačí soubor poslat do konverzace s botem a on vám okamžitě vygeneruje odkaz ke stažení. Je to tak snadné.

Kde službu najdu?

Uploadgram je k dispozici na webu Uploadgram.me bez registrace a bez nutnosti mít Telegram. Na Android mobilu či tabletu však doporučuji využít mobilní aplikaci, která zatím není v Obchodě Play, ale jen ve svobodném obchodě s aplikacemi F-Droid. Doporučuji využívání i skrze Uploadgram bota přímo ve službě Telegram.

 

Jak si aktivovat Uploadgram bota do Telegramu?

  • Na svém mobilu, tabletu nebo počítači otevřete tento odkaz
  • Budete přesunuti do aplikace Telegram, kde stačí sledovat kanál bota a následně souhlasit s podmínkami kliknutím na tlačítko „Accept“
  • Nahrajte fotku či jiný soubor do konverzace s botem a on vám odkaz pro sdílení sám vygeneruje

>>Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

  1. Stáhnul jsem si apku Uploadgram přes F-Droid a hlásí mi to že je tam vir tak nevím no.. :/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*