Twitter je plný úchylů a jiného zvěrstva

Sociální síť Twitter zná snad v dnešní době každý, ale ne moc lidí ji používá. Na každé sociální síti se nenachází jen zábava a informace, ale bohužel také nebezpečí. Na Twitteru naleznete nebezpečí dost a to převážně pro slabší osoby, které je možné snadno manipulovat.

sad-twitter

Z médií můžete slyšet o teroristech, kteří na internetu verbují nové členy. Twitter je plný členů teroristů z ISIS, kteří do svých tweetů publikují odporná videa, fotky a svou propagandu. Někteří si říkají „Je to přeci jen internet a po internetu bombu v Evropě nemohou odpálit“. To je sice pravda, ale na internetu se pohybuje spoustu podivných existencí, které mají touhy se připojit k teroristům a vraždit. Díky Twitteru mohou se členy ISIS bez problémů komunikovat a připojit se.

Screenshot_2016-08-30-22-41-04_com.twitter.android

Teroristé ale nejsou jediné nebezpečí na internetu a tím největším nebezpečím převážně pro děti jsou pedofilové. Těch je na Twitteru plno a některé účty jsou staré i tři roky. Proč Twitter tyto účty nemaže automaticky? Proč Policie s tímto problémem nic nedělá? To nedokážu pochopit … Anonymous je hackerská skupina, která teroristy, pedofily, zoofily a další zvrácenosti masivně nahlašuje a ve velkém množství nahlášení může být účet pozastaven už během dvou minut. Nejedná se jen o nahlašování, ale také o hackování jejich účtů. Reflex např. psal o tom, jak Anonymous dělá z teroristů homosexuály díky fotomontážím. Tyto fotomontáže naleznete na některých hacknutých účtech.

To ale stále není vše. Na Twitteru naleznete také videa a fotky zoofilních úchylů a nebo také blázny, kteří hájí zločinecké ideologie. Dobrým příkladem jsou komunisté a nacisté. Těch je tam opravdu spoustu a poznáte je hned po prvním pohledu na jejich fotky. I to může být nebezpečné a to převážně pro dospívající teenagery, které je možné snadno zmanipulovat. Opět Twitter jejich účty nijak automaticky nemaže …

Screenshot_2016-08-28-04-19-00_com.twitter.android

Screenshot_2016-09-03-04-05-30_com.twitter.android

Pak jsou tu úchylové, které nechcete potkat na žádné sociální síti. Na Twitteru bylo pár účtů úchyla, který se chlubil videi, jak znásilňuje mladé ženy i chlapce a měl téměř 8 000 sledujících fanoušků. Jak je to vůbec možné? Pak jsou tam i téměř neškodní úchylové, kteří jen sdílí nechutné fotky a píšou oplzlosti ženám. To je ale snad na každé sociální síti. Byl jsem hodně překvapen, že jsem narazil na spoustu profilů pedofilů a dalších úchylů z ČR …

14138693_1446290515386446_6550874268578856977_o

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*