Tesla Smart Robot Vacuum Laser je robotický vysavač, který umí vysávat i vytřít

Společnost Witty na našem trhu pod značkou Tesla prodává zajímavá chytrá zařízení. Už nějakou dobu si můžete koupit třeba chytré zásuvky, čističky vzduchu, bezpečnostní kamery, Androidí televizory a další chytré produkty. Od 11. května 2022 společnost do své nabídky zařadila také chytrý robotický vysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser.

Zdroje: Tesla

 

Funkce robotického vysavače

Výrobce se chlubí, že robotický vysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser neumí jen vysávat, ale také vytírat. Používat jej můžete tedy jak na koberci, tak i na jiném povrchu podlahy. Vysavač můžete ovládat skrze mobilní aplikaci Tesla Smart, která je dostupná pro Android a iOS. Přepínat vysavač můžete do různých režimů, upravovat jeho mapu úklidu či celý úklid plánovat.

Jak to vlastně funguje? Vysavač funguje stejně, jako ostatní chytré produkty. Jednoduše jej pomocí mobilní aplikace Tesla Smart připojíte ke své standartní 2,4 GHz Wi-Fi síti. Jelikož bude neustále připojený k internetu, můžete jej na dálku ovládat ze svého mobilu či tabletu. Úklid tedy můžete pohodlně naplánovat, i když jste v práci.

 

Dostupnost a cena

Chytrý robotický vysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser je aktuálně alespoň prozatím dostupný jen na oficiálním Tesla e-shopu (odkaz do shopu). Později by se měl dostat i vybraným prodejním partnerům. Doporučená cena byla stanovena na 7 900 Kč s DPH.

Zdroje: Tesla

Zdroje: Tesla

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*