Aktualizace TESLA Smart ukončuje podporu staré verze Androidu

Na našem trhu můžete narazit na chytré produkty značky Tesla od společnosti Witty s.r.o. Pod touto značkou je k dispozici poměrně dost produktů do chytré domácnosti, a to za přijatelnou cenu. Všechny chytré produkty ve své domácnosti pak můžete ovládat jednou aplikací TESLA Smart, která je dostupná pro mobily/tablety se systémy Android a iOS/iPadOS.

V Obchodě Play se během dnešního dnes objevila nová aktualizace, která nepřináší nějaké velké viditelné změny, ale opravuje známé chyby. Na některých mobilech jsem zaznamenal třeba rychlejší načítání živého přenosu obrazu z venkovních kamer a drobné úpravy v ikonách. Vývojáři oficiálně oznamují také ukončení podpory aplikace pro zařízení s prastarým Androidem 5. Uváděny jsou bezpečnostní důvody a není se moc čemu divit, protože Android 5 pochází z roku 2014 a používat ho v dnešní době tedy může jen blázen. Dost se divím, že jsou podporovány i další staré verze Android 6-10.

Jestli máte prastaré zařízení s Androidem 5, je opravdu hodně důvodů, proč upgradovat a pořídit si něco nového. Na starém Androidu bude ukončována podpora daleko více aplikací a již nebudete dostávat ani žádné bezpečnostní aktualizace. Denně jste také s tímto starým systémem vystavováni velkým bezpečnostním hrozbám.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*