Snake – Nejlepší verze legendárního hada pro Android

Na chvilku jsem přestal hrát Fortnite a zkusil jsem najít starého dobrého hada, a to nejlépe bez reklam. Je to takřka nadlidský úkol, protože téměř všechny verze v Obchodě Play jsou kvůli reklamám a podivným požadavkům o udělení práv nepoužitelné. Přeci jen jsem nějaké hratelné verze zkusil a nainstaloval je do novodobé Nokie 9 PureView.

 

Snake ’97: retro telefon

Tato verze je celá v češtině, což se někomu může líbit. Skvělé jsou také staré zvuky a libovolné nastavení rychlosti hada. K dispozici je také výběr mobilů, na kterých můžete hrát. Hra je dostupná zcela zdarma a v době psaní tohoto článku neobsahovala žádné reklamy.

 

 

Snake Xenzia Rewind 97 Retro

Snake Xenzia Rewind je k dispozici bezplatné, ale i placené verzi. Bezplatná verze má otravné reklamy, a navíc i podezřelé přístupy k mikrofonu a informacím o síti. Stáhnout si však můžete i neoficiálně upravenou verzi, kde reklamy nenajdete. Hra je také kompletně offline a odstraněn byl i přístup k mikrofonu, mikrotransakce a přístup k informacím o síti.

 

 

Classic Nokia Games

Jak již samotný název napovídá, jedná se o klasické staré hry z mobilů Nokia. Nezahrajete si jen klasického hada, ale také třeba Space Defence. Hra se opět hraje na virtuálním mobilu Nokia 3310 a nechybí i staré zvuky. Je jen škoda, že hru kazí přítomné reklamy. Níže si však můžete stáhnout upravenou offline verzi bez reklam.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*