Sennheiser HD 250BT – Dostupná sluchátka s 25hodinovou výdrží

Společnost Sennheiser zahájila prodej dostupných bezdrátových sluchátek Sennheiser HD 250BT. Ta přináší ohromující zvuk s dynamickými basy, výdrž 25 hodin na jedno nabití a odolnou konstrukci. Tu doplňují komfortní náušníky skvěle izolující od okolních hluků. Pohodlí uživatelé ocení nejen při cestování a poslechu hudby, ale také při práci a telefonních hovorech, které snadno vyřídí prostřednictvím vestavěného handsfree.

Hráče a konzumenty videoobsahu potěší podpora aptX Low Latency zajišťující perfektní synchronizaci zvuku s obrazem. Spolu s kodekem AAC, který přijde vhod uživatelům zařízení značky Apple, pak dává jistotu, že se při bezdrátovém přenosu neztratí žádné detaily oblíbených nahrávek. Aplikace Sennheiser Smart Control navíc umožní upravit frekvenční charakteristiku reprodukce s rozsahem 20 Hz – 22 kHz tak, aby vyhovovala osobnímu vkusu posluchače.

Cena a dostupnost

Sluchátka Sennheiser HD 250BT jsou dostupná na stránkách www.pantershop.cz, e-shopu společnosti Panter s.r.o. výhradního zastoupení Sennheiser pro ČR a Slovensko, a u vybraných partnerů za cenu 1 830 Kč.

Strhující poslech plný energie

Navzdory příznivé ceně sluchátka Sennheiser HD 250BT neslevují z vysokých kvalitativních standardů německého výrobce. Pyšní se neotřesitelným basem a frekvenčním rozsahem 20 Hz – 22 kHz. Nechybí tak žádná složka slyšitelného spektra ani dostatečný výkon pro milovníky výrazného efektního zvuku. Charakter projevu lze přitom upravit pomocí intuitivního ekvalizéru aplikace Sennheiser Smart Control, která je dostupná pro smartphony se systémem Android i iOS. Uspokojí tak fanoušky taneční hudby i zastánce vyrovnaného přednesu.

Odolnost, pohodlí a baterie na celý den

Sennheiser HD 250BT mají odolnou konstrukci, která se skvěle hodí pro aktivní životní styl. Díky zvoleným materiálům jsou však zároveň lehoučká, což spolu s komfortním polstrováním zajišťuje vysokou míru pohodlí. To uživatelé ocení obzvláště v kombinaci s 25 hodinami výdrže baterie, jejíž kapacitu snadno doplní pomocí moderního konektoru USB-C. Potěší i výrazná pasivní izolace okolních hluků a paměť pro 8 Bluetooth zařízení, která lze se sluchátky používat bez nutnosti opakovaného párování.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*