Nové díly Resident Evil míří na Nintendo Switch! Vyzkoušet můžete krátké demo

Japonská společnost Nintendo dnes v rámci akce Nintendo Direct představila nové hry, které se brzy podívají na všechny konzole Switch. Některé si budeme moci zahrát již letos a mezi hrami nechybí ani nejnovější díl hororové herní série Resident Evil.

Zdroje: Capcom

Společnost Capcom na herní konzole Switch vydala již několik portovaných dílů Resident Evil a skončila bohužel u šestého dílu. Pravděpodobně narazila na hardwarové limity konzole. Ty však již více vývojářů obchází cloudovým hraním. Přesně takové řešení bude nyní používat i Capcom a ve videu od Nintenda bylo možné zahlédnout nový díl Resident Evil Village.

Pokud navštívíte stránky vývojářů, můžete si všimnout, že majitelé konzolí od Nintenda se dočkají nečekaně také dalších dílů. Mezi těmi jsou zmodernizované díly Resident Evil 2 a 3. Milovníci sedmého dílu si také přijdou na své a vydán bude i Resident Evil 7 biohazard.

 

Kdy se her konečně dočkáme?

Resident Evil Village Cloud bude dle oficiálního tvrzení Capcomu bude vycházet 28. října 2022. V onlinovém eshopu Nintenda je již teď dostupné krátké demo a hru lze také již předobjednat za 1 049 Kč s DPH. U všech ostatních dílů podrobnější data vydání nebyla prozatím oznámena, ale dle stránek Capcomu se jich dočkáme ještě během letošního roku.

Zdroje: Capcom

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*