Jak spárovat a aktualizovat sluchátka Realme Buds Air 2 Neo?

Na test mi dorazila levná sluchátka Realme Buds Air 2 Neo, která příjemně překvapila. Lze je připojit s jakýmkoliv zařízením se systémem Android, iOS, Windows nebo Mac. Níže se dočtete, jak sluchátka spárovat či aktualizovat jejich firmware.

Jak spárovat sluchátka s Androidem?

Pokud máte mobil či tablet se systémem Android, tak je postup velice jednoduché. Hned po vybalení z prodejního balení stačí sluchátka nabít, otevřít nabíjecí krabičku a během okamžiku byste měli mít na zařízení upozornění, že je možné sluchátka spárovat.

 

Pokud se žádné takové upozornění nezobrazí, je zapotřebí ponechat sluchátka v nabíjecí krabičce, krabičku otevřít a dlouze stisknout tlačítko uvnitř krabičky. Poté budou sluchátka viditelná všem zařízením.

 

Jak sluchátka spárovat s iOS, iPadOS nebo Windows?

Pokud chcete sluchátka spárovat s jablečnými zařízeními či počítačem s Windows. Ponechte tedy sluchátka v nabíjecí krabičce, otevřete ji a dlouze stiskněte tlačítko uvnitř krabičky. Poté budou viditelná jak mobilům a tabletům, tak i počítačům.

 

Jak aktualizovat firmware sluchátek?

Pokud si sluchátka zakoupíte, tak je zapotřebí aktualizovat jejich firmware. Stačí nabíjecí krabičku nejdříve nabít, spárovat s mobilem či tabletem se systémem Android, iOS nebo iPadOS a stáhnout si aplikaci Realme Link.

Hned po prvotním spuštěním aplikace jsem sluchátka snadno do aplikace přidal a během okamžiku jsem měl k dispozici novou aktualizaci firmwaru, kterou jsem stáhl. Poté jsem měl k dispozici veškeré nastavení sluchátek.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*