Resident Evil 7: Biohazard – Čeština do hry

Herní série Resident Evil byla dlouhá léta jedním ze zástupců vydařených hororových her, kde jsou i nějaké ty hádanky. Spousta fanoušků si však stěžuje, že v posledních dílech ten „strach“ nějak vymizel a jedná se jen spíše o akci, kterou najdete v každé druhé hře.

 

Resident Evil 7: Biohazard je však jakýmsi restartem této série a slibuje návrat hororové atmosféry. Nejedná se o žádnou novinku a hra vyšla již v roce 2017, ale stále se jedná o skvělý titul, který můžete na e-shopech zakoupit za příjemnou cenu. Pokud máte hru zakoupenou na PC, tak si můžete doinstalovat češtinu a hororový příběh si užít na maximum.

 

Čeština do hry Resident Evil 7: Biohazard:

Níže si můžete spustit ZIP soubor s češtinou, který je nutné rozbalit např. na plochu. Na češtinu klikněte pravým tlačítkem myši a následně spusťte jako správce. Nyní stačí jen postupovat dle průvodce a vybrat složku, kde je hra nainstalovaná.

  • Ke stažení na: MrazikovyCestiny.cz (nutná registrace)/ Uloz.to
  • Čeština byla testována na Steam verzi hry a vše mi fungovalo bez problémů

Sleduj na Instagramu:

2 thoughts on “Resident Evil 7: Biohazard – Čeština do hry”

  1. Zdravím četina mě jde jen dlc a hlavní hra mě jede v cz jen do doby než vas chytne starej baker a sedíte u stolu… pak je to zas vše v angličtině a jen sem tam je něco cz jakože nejakej papírek co najdu nebo tak ale texty jsou vsechny v aj… nevíte co s tím? Mam to na steam Gold verze vsechny dlc a tak.. na warez verzi ta čeština jela komplet vše ok a ted když mám origo tak ne to mě sere… je to možný že je to aktualizací a ta čeština neni na tu verzi co je na steamu ted?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*