10 hodin ve hře Cyberpunk 2077 – opravdu je plný bugů?

Cyberpunk 2077 je velice úspěšnou hrou od herního studia CD Projekt Red. Po vydání se však objevilo spoustu informací o tom, že je hra stále nedodělená a je plná různých chyb. Nejhůře jsou na tom údajně herní konzole, kde lidé často požadují vrácení peněz. Jak je na tom ale PC verze?

Jelikož je Cyberpunk 2077 tak lákavý, tak jsem to nevydržel a nakonec jsem jej koupil. Vyzkoušel jsem verzi na Epic Games Store a hru hraju skrze streamovací službu NVIDIA GeForce NOW. V době psaní tohoto článku jsem nahrál prvních 10 hodin, což už je dle mého názoru celkem dost, abych hru mohl nějak zhodnotit.

Hra má vážně fantastickou grafiku a město Night City má své kouzlo, které umí hráče pohltit. Zatím se mi také líbí příběh celé hry a rozhodně oceňuji i dostupnost českých titulků. A jak je to tedy s těmi bugy? PC verze z Epic Games Store na tom tak hrozně rozhodně není, jak se tvrdí. Na pár bugů jsem narazil, ale rozhodně jich není moc a hraní mi to nepřekazilo. Jednou se mi stalo, že přede mnou se zobrazila postava, která se objevila z ničeho nic ze země, někdy zase mi až na na třetí pokus fungovalo tlačítko u výtahu a jednou si mini mapa dělala co chtěla. To je tak ale alespoň prozatím vše.

Pokud tedy nad Cyberpunkem přemýšlíte, tak si jej klidně můžete zakoupit, tedy alespoň pro PC. Jak jsou na tom konzole bohužel nevím.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*