Pozor na podvodný e-shop AndroidLevne.cz

V posledních dnech se na internetu objevují stížnosti na obchod AndroidLevne.cz. E-shop nabízí mobilní telefony za lákavé ceny. Dle některých zákazníků ale moc neušetříte. Může se stát, že mobil ani peníze již neuvidíte.

E-shop spadá pod firmu TERAE BUSINESS s.r.o. a jednatel Marek Ohanka komunikuje se zákazníky pouze skrze e-mail a k vrácení peněz se nemá. Ve vyhledávači Google lze najít spoustu stížností na tento podvodný e-shop a to i na Heuréce či v pořadu Černé ovce od České televize (celý díl – čas 5:03).

 

 

 

 

 

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

18 komentář

 1. Já, naletěla a co mám dělat dal? Dekuji nicol

  1. Adolf Pupík (Admin)

   Jedinou možností je podat trestní oznámení.

  2. Eliška Velíšková

   Dobrý den naletěla jsem také. Chci podat trestní oznámení ale pod 5000 to je pouze přestupek. Smím se zeptat za kolil jste nakoupila? mohli by jsme jej podat dohromady. Je i větší šance když nás bude více 🙂

   1. Miri Šinglarová

    Dobrý den, také jsem bohužel naletela, částka byla 5.200,-Kč.
    Na policii jsem uz podala trestní oznámení, ale myslím, že kdyby nas bylo víc, hromadné trestní oznámení by možná někdo začal i řešit….jsou to nemalé peníze a proto to nechat jen tak. Moc diky za každý ohlas

 2. Dobrý večer, já také naletěl. ..3000 Kč fuč

 3. Obchod je vklidu, sice dlouho čekáte, ale za ty prachy to stojí ni? Nesmíte brečet, že to nemáte třetí den doma, od toho je tady Alza. Tady se vyplati prostě počkat!

  PS: Průměrně inteligentní člověk si předem zjistí kde nakupuje a kam posílá peníze.. 🙂

 4. Dobrý den, mám zájem podílet se na trestném oznámení, lze založit nějakou skupinu na facebooku, kde se nás zajisté sejde více ! Reklamoval jsem telefon, už je to pár měsíců…a peníze nikde, byť jsem pana Ohanku vyzval písemně.

  Děkuji, Vychodil
  mara.vychodil@seznam.cz

  1. Pěkný den už jste podal trestní oznámení? Já přišla o 7000 za nedodání Honor. Děkuji Hnizdilova casik4@seznam.cz

 5. Martina Bauerová

  Dobrý den, já objednala a předem zaplatila za mobil 3 109,- Kč 17. 7. 2018. Mobil nedorazil přes všechny sliby pana Ohanky. Dne 4. 9. 2018 jsem tedy objednávku stornovala, avšak peníze mi stále nebyly vráceny. Bohužel pan Ohanka změnil web a já nemám fakturu. Byla pouze vyvěšena na původním webu a mě nenapadlo si ji stáhnout, netušila jsem, že už nemusí být v budoucnu k dispozici. Nicméně mám údaje o provedené platbě z mého účtu a bohatou mailovou korespondenci s panem Ohankou, takže asi by to nemohl popřít. Pokud byste zvažovali hromadnou žalobu, ráda se přidám.
  Děkuji, Bauerová
  mmmmbauerovi@seznam.cz

  1. Dobry den,

   Ja uz objednala mobil zacatkem prosince 2017 , do dneska nemam ani mobil ani penize, dokonce poslal doklad ze sporitelny, ze mi platbu posila a stale nic

 6. Taky by som sa pridal na hromadnú žalobu , telefón som objednal 7.7.2018 a nič. Samozrejme mám veľa mailom ale to boli klamstvá.Ak by sa toho niekto ujal rád sa pridám. dumber-joe@azet.sk.

 7. Jdi se zabít Pupíku píšeš lži AndroidLevne nebyl podvod. Počkej až tě Marek zabije a podá trestní oznámení mrdko

  1. To je tvé jméno nebo příjmení. Aha ty jsi jako celek ahh tak to jo tak to na tebe sebí.

 8. Dobrý den,
  už jsem zjistila přes známého, že je nejlépe podat hromadné trestní oznámení. Prosím o info, zda už někdo z Vás podával nebo někdo plánuje. Ráda se přidám.
  Děkuji

  1. Trestní oznámení jsem podal a prý nejsem jediný. Stačí jít na policii a podat ho taky.

 9. Dobry den,
  prosím podával někdo hromadné oznámení, lze se ješte pridat?

 10. Nevíte někdo, jestli už se něco děje s podvodnou firmou TR mobile ?

 11. Já sice měl jen za trojku, ale na PČR jsem to podal, že se ozvou do třech měsíců a už to bude rok a pořád nic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*