Populární bojovou hru TEKKEN si můžete zahrát na mobilu (Android, iOS)

Koncem roku 2017 se mluvilo o příchodu mobilní hry Tekken Mobile, která se zařadila k nejočekávanějším mobilním hrám pro rok 2018. Hra je oficiálně dostupná přibližně dva týdny v Google Play pro mobily se systémem Android a App Storu pro iOS.

Bojová hra nabízí známé postavy, které můžeme znát z původních her pro konzole a PC. Ze strany vývojářů bylo nutné přizpůsobení hry pro dotykové displeje a pochopitelně ve hře nenajdeme žádná bojová komba, která se vyvolávala mačkáním více tlačítek na gamepadech. Do hry byl místo toho přidán karetní prvek, který nefunguje vůbec špatně a hra se ovládá příjemně.

 

Tekken vyžaduje připojení k internetu a nepostrádá ani PvP souboje s ostatními hráči. Grafické zpracování je dle mého názoru ne velmi dobré úrovni a na velkém displeji mobilu HTC U Ultra prostředí včetně postav vypadalo skvěle.  Nutné dodat, že hru si nezahrajete na starších mobilech, protože vyžaduje v případě Androidu alespoň Android 5.0 a 2 GB RAM.

Co se příběhu týče, tak ten není nijak zázračný a je velmi jednoduchý. Potřebuje ale vůbec někdo příběh u bojové hry? Osobně bych jej úplně odstranil a to samé bych udělal i se stupidním turtorialem, který mi vše vysvětloval jak totálnímu blbci a lezl mi silně na nervy.

 

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*