PanzerGlass má kvalitní tvrzená skla pro iPhone SE (2022) a SE (2020)

U Applu je známo, že nedělá žádné designové výstřelky, díky čemuž jeho mobily působí již několik let nudně, ale na stranu druhou kompatibilita příslušenství mezi jablečnými mobily je lepší. Proto dánský výrobce PanzerGlass udává, že nová antibakteriální tvrzená skla pro iPhone SE (2022) jsou kompatibilní i pro starší model iPhone SE (2020), ale i iPhone 8/7/6s a 6.

PanzerGlass pro mobily iPhone SE (2022)/(2020) nabízí hned několik skel. Na test jsem obdržel verzi Edge-to-Edge s povrchem zabíjející bakterie a černými okraji. Sklo na iPhonu sedí výborně, lepí po celé ploše a nijak nekazí viditelnost na přímém světle. K dispozici je však i čiré sklo bez černých okrajů a sáhnout lze i po sklech Privacy, která zajistí, že obsah na displeji není vidět ze stran. Takové řešení oceníte především v hromadné dopravě.

V prodejním balení ke sklu dostanete vše potřebné. Nechybí tedy vlhčený lihový hadřík pro odmaštění skla displeje, suchý hadřík, lepenka pro odstranění prachu či jiných nečistot a uvnitř krabičky jsou popsány i instrukce. Samotná aplikace skla je nesmírně jednoduchá a zvládne to každý.

 

Ceny a kde skla koupit?

Kdybych si měl sklo kupovat, rozhodně bych šel do modelu s černými okraji. Na iPhonu totiž vypadá dobře a nijak nekazí design mobilu. Doporučit mohu i průhledné kryty pro iPhony od tohoto výrobce.

Všechny modely skel pro iPhony SE se prodávají snad u všech velkých prodejců. Najdete je na známých e-shopech, ale i v některých prodejnách mobilních operátorů. Obsluhy prodejen můžete také požádat o nalepená skla.

  • PanzerGlass Edge-to-Edge s černými kraji – 899 Kč s DPH
  • PanzerGlass Standard čiré – 699 Kč s DPH
  • PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy s černými okraji – 899 Kč s DPH
  • PanzerGlass Standard Privacy čiré – 699 Kč s DPH

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*