Panasonic na Fast Day ukázal audio, TV a tlačítkové mobily

Panasonic na Fast Day toho ukázal také celkem dost. Samozřejmě k vidění bylo pár modelů nádherných televizorů, reproduktory, sluchátka Technics, a dokonce i tlačítkové mobily.

Níže si můžete prohlédnout i fotky z akce. Všechny galérie si můžete rozkliknutím zvětšit a procházet fotkami pomocí šipek. 😉

Audio

Panasonic pod svou značkou prezentoval reprosoustavy, ale i kvalitní sluchátka pod značkou Technics. U těch byl krásný nejen jejich design, ale velmi mile překvapen jsem byl i ze zvuku špuntových sluchátek Technics EAH-AZ80. Ty dokonale sedí v uchu, a to i za běhu či prudkým házením hlavou. Jejich zvuk je pak vyvážený, čistý a na Fast Day jsem otestoval i ANC (aktivní potlačení hluku). V tak rušném prostředí jsem si mohl vychutnat jen zvuk bez šumu kolem.

Nejste fanoušci špuntových sluchátek? Pod značkou Technics bylo k vidění i pár modelů náhlavních sluchátek. Nejlepší dojem udělala sluchátka Technics EAH-A800E-K. Ta sedí na hlavě skvěle, výborně tlumí okolí a mají pěkný design s fyzickými tlačítky.

Televizory

Tlačítkové mobily pro nenáročné

Dnes takřka každý má dotykový mobil, ale jako pracovní mobil se hodí mít nějaký tlačítkový. Stále jsou mezi námi i uživatelé, kteří dotykový mobil z nějakého důvodu nechtějí. Na ty myslí i Panasonic, a dokonce i na našem malém trhu prodává několik tlačítkových modelů. Tím nejzajímavějším je pravděpodobně model Panasonic KX-TU550. Nabízí klávesnici s velkými čísly, velké prvky v systému, tlačítko nouze, LED svítilnu a notifikační diody v zavřeném stavu. Ocení jej především fanoušci mobilů véčkové konstrukce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*