Nové Meizu Pro 7 by mělo mít zakřivený displej

Čínská společnost Meizu chystá představit novinky. Jednou z novinek by měl být také mobil, který by měl být přímou konkurencí nového Samsungu Note 7. Na internetu se objevují informace o hardwarových specifikací nového mobilu Meizu Pro 7 a také fotky prototypu.

Meizu Pro 7
Meizu Pro 7

Na fotkách si můžete všimnou zakřiveného displeje, který má Samsung. Úhlopříčka displeje zatím nebyla prozrazena a můžeme tedy jen spekulovat. Rozlišení displeje by ale mělo být QuadHD. Meizu Pro 7 by nemělo chybět 4 GB RAM, osmijádrový procesor Exynos 8890 a duální fotoaparát. Ten by měl mít 12 Mpx čip a na přední straně by měla být 5 Mpx selfie kamerka pro focení a video hovory. Všechny tyto informace nejsou ale potvrzeny výrobcem a ve skutečnosti se může jednat jen o pouhé spekulace.

Meizu Pro 7 v AnTuTu Benchmark (Prototyp)
Meizu Pro 7 v AnTuTu Benchmark (Prototyp)

Pochopitelně se bude jednat o mobil s operačním systémem Android ve verzi 6.0.1 Marshmallow. Kdy bude Meizu Pro 7 představeno? Informace na internetu se dost liší. Někde se spekuluje už o 3. září, ale někde zas narazíte na datum 13. září. Obě informace ale napovídají, že to bude už brzy.

Meizu Pro 7 - Fotka prototypu
Meizu Pro 7 – Fotka prototypu
Meizu Pro 7 - Fotka prototypu
Meizu Pro 7 – Fotka prototypu

Zdroje: GSMArea, Gizmochina

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*