Nova Launcher – Jak vyřešit problémy s widgety hodin?

Operační systém Android má velkou výhodu ve své otevřenosti. Najdou se uživatelé, kteří dokážou trávit opravdu velké množství času neustálým upravováním prostředí Androidu ve svém mobilu. Nejsnazší možností úprav jsou launchery z Obchodu Play. Můžete tak využívat jejich výhod a zároveň se nemusíte obávat, že by se systém poškodil.

Nova Launcher si získal oblibu díky podobě čistého Androidu, a především širokým nastavením. Mřížku ikonek na ploše i doku si můžete nastavit dle potřeby, což většina launcherů nenabízí. K dispozici jsou také různá gesta tahem či poklepáním prstu po displeji a někteří mohou ocenit vyvolání hlasového asistenta Google Now (Assistant) pomocí „Ok Google“, a to kdekoli v prostředí.

 

 

Pokud vlastníte mobil, který nemá čistý systém Android, ale nadstavbu od daného výrobce, tak můžete narazit na problém s některými widgety. Během mého testování jsem narazil u mobilů značek HTC, Huawei, Honor a dalších na problémy s widgety hodin. Čas byl opožděný a v některých případech widget úplně zmizel.

Na HTC U12+ v současné době testuji Nova Launcher a problém s hodinami jsem vyřešil snadno aplikací Hodiny přímo od Googlu. Ty můžete znát z čistého Androidu a hned po jejich instalaci se v položce widgety najdou dva nové widgety hodin. Nemusíte se ale bát, že by nová aplikace hodin znemožnila funkci té staré, kde máte nastavené budíky. Hodiny od Googlu tedy můžete využívat jen kvůli widgetu.

Odkazy do Obchodu Play:

 

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

2 komentář

  1. Dobry den chtela bi sem si stáhnout fortine ale jeto docela drahe můžete mi stim pomoct . Dekuji moc

    1. Fortnite je bezplatná hra na PC i mobily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*